Mi 4c буде презентовано 22 вересня

16 Вересень 2015

Коментарі:

2
 16 Вересня, 2015
 2
українськая прошивка MIUI, украинская прошивка MIUI 6

Як і свідчили чутки, презентація смартфона Mi 4c відбудеться 22 вересня. Але й без цього ми вже знаємо про нього майже все.

Зовні він нічим не буде відрізнятися від стандартного Mi 4. А ось усередині відбудуться деякі зміни. По-перше, вони торкнуться процесора. Згідно специфікаціям, з великою часткою ймовірності це буде Snapdragon 808 з 6-ма ядрами, що працюють на частоті 1,8 Ггц. Відеосистема, швидше за все буде Adreno 406. Крім цього, смартфон буде обладнаний інтерфейсом USB Type-C.

Розмір екрану залишиться 5 дюймів, розміри пристрою заявлені товщиною 7.8 мм. Управлятися смартфон буде прошивкою MIUI 7 на системі Android 5.1.

Відомо, що буде як мінімум дві модифікації пристрою – з 2 і 3 Гб оперативної пам’яті і 16/32 Гб внутрішньої.

Це пристрій позиціонується як гаджет для китайського ринку, хоча буде цікавим і іншим покупцям. Чи відрізнятиметься ціна внутрішнього ринку від глобальної – невідомо, як і самі цифри на цінниках.

Русская версия

Как и было обещано, презентация смартфона Mi 4c состоится 22 сентября. Но и без этого мы уже знаем о нем практически все.

Внешне он ничем не будет отличаться от стандартного Mi 4. А вот внутри произойдут некоторые изменения. Во-первых, они коснутся процессора. Согласно спецификациям, с большой долей вероятности это будет Snapdragon 808 с 6-ю ядрами, работающими на частоте 1,8 Ггц. Видеосистема, скорее всего будет Adreno 406. Кроме этого, смартфон будет оборудован интерфейсом USB Type-C.

Размер экрана останется 5 дюймов, размеры устройства заявлены толщиной 7.8 мм. Управляться смартфон будет прошивкой MIUI 7 на системе Android 5.1.

Известно, что будет как минимум две модификации устройства – с 2 и 3 Гб оперативной памяти и 16/32 Гб внутренней.

Это устройство позиционируется как гаджет для китайского рынка, хотя будет интересно и другим покупателям. Будет ли отличаться цена внутреннего рынка от глобальной – неизвестно, как и сами цифры на ценниках.

Коментарі

 1. Віталій сказав:

  Доброго дня!
  Підкажіть будь-ласка, чи варто очікувати цей пристрій в Україні? Якщо ві буде продаватися в нашій країні, то приблизна дата початку продаж?
  Дякую!

  • Юрий сказав:

   Якщо китаці не закроють цей пристрій виключно для свого ринку ( я думаю що ні), то між презентацією і початком продажу проходить десь 2-3 місяці. У листопаді сподіваємось отримати цей цікавий пристрій в Україні. Може і раніше, але навряд, бо треба пройти сертифікацію і таке інше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.