Mi 10 показує вражаючі результати, але ціна ще більш вражає

10 Лютий 2020

Коментарі:

0
 10 Лютого, 2020
 0
Категорія: Новини

До презентації першого флагмана Xiaomi цього року залишається небагато часу, адже дата призначена на 23 лютого для глобальної презентації, та на 13 лютого для китайської. Це пояснює той факт, що смартфони вже виробляються, щоб задовольнити попит, враховуючи. що тільки попередніх замовлень вже сотні тисяч.

Природньо, що існуючі моделі тестуються і результати тестів потрапляють у загальний доступ.

І покажники вражають. Смартфон на новому Snapdragon 865 перевершує всіх конкурентів, і попередні моделі процесорної системи. Ми бачимо приріст продуктивності майже на 25%.

Платформи Kirin 990 та Exynos 9825 безнадійно програють новому флагману від Qualcomm за апаратною частиною Mi 10.

Загальне враження доповнюють чотири модулі основної камери, головний з яких має роздільну здатність 108 Мп, екран з частотою оновлення 90 Гц, та підтримка зарядки 65 Вт.

Все гарно у флагмані, окрім ціни. Як свідчать витоки, вона не буде нижчою за 700 доларів навіть для базової моделі. Про це окремо написав Лей Цзюнь, засновник та голова Xiaomi. Він відмітив, що гарні речі повинні коштувати багато і тепер дешевих флагманів у Сяомі не буде. Як бачимо, нарешті компанія з концепцією найнижчої маржі на свої товари, вирішила заробити грошей. однак, чи це їм вдасться, коли вони наблизилися за ціновою політикою до А-брендів?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.