Mi 10 отримає потужний акумулятор

27 Грудень 2019

Коментарі:

0
 27 Грудня, 2019
 0
Категорія: Новини

Після презентації Mi Note 10 рік новинок для Xiaomi завершився, але на початку нового року на нас очікує несподіваний новий флагман – Mi 10.

Ми знаємо про цей смартфон, що він буде побудований на новій платформі Snapdragon 865, буде мати 5G версію, також може бути презентований одразу у двох модифікаціях, та їх 5G втіленнях.

А ще інсайдери кажуть про частоту оновлення екрану не менше 90 Гц.

Цей параметр несподівано став предметом маркетингу і маніпуляцій з боку виробників смартфонів. Раніше користувачі пристроїв з OLED екранами і думки не мали перевіряти, яка в них частота оновлення, а просто скаржилися на те, що очі страждають від мерехтіння та пекельних кольорів. Тепер це є перевагою чи недоліком того чи іншого пристрою.

І в цьому є одна проблема. Екрани з підвищеними частотами оновлення споживають більше енергії. Якщо додати до цього природно високе споживання електрики 5G модемами процесорних систем і радіомодулями смартфонів, то виникає проблема збільшення ємності батареї.

Це веде за собою збільшення розмірів пристроїв і випромінювання тепла. Тому, очевидно, рідинне охолодження, чи інші форми радіаторів стане невід’ємною частиною нових пристроїв.

А поки топ-менеджмент Xiaomi фактично підтвердив наявність у новому Mi 10 акумулятора підвищеної ємності. Напевне, батарея буде мати ємність не менше, ніж 4800 мАг.

Проте, швидкість зарядки як мінімум 30 Вт у бездротовому режимі допоможе вирішувати проблему часу зарядження пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.