Краш-тест Redmi Note 2 та root на MIUI 7

27 Серпень 2015

Коментарі:

0
 27 Серпня, 2015
 0

Відомі своїми звірствами над мобільними пристроями китайські користувачі провели краш-тест нового фаблету Redmi Note 2. Виявилося, що смартфон цілком витримує короткочасне утоплення і невеликі фізичні навантаження і удари. За свідченнями творців ролика Redmi Note 2 цілком можна кинути з висоти трохи вище людського зросту без особливих наслідків. Не намагайтеся повторити це вдома! Ніхто не знає, скільки смартфонів автори відео втопили або розбили назавжди під час зйомок.

Тим часом, з’явилося рішення для отримання прав суперкористувача на MIUI 7. Автор використав цей файл для отримання root тільки на Mi 3W, але можна спробувати його і на інших моделях. Потрібно обов’язково зробити бекапи даних, потім встановити TWRP рекавери, і після цього, перезавантажити смартфон у рекавері і встановити як оновлення цей файл . Смартфон перезавантажиться і у вас вже будуть права супер-користувача.

Є й інший спосіб. Потрібно зайти в додаток Безпека-Дозволи і дати права суперкористувача додатком, яке його вимагає.

Русская версия

Известные своими зверствами над мобильными устройствами китайские пользователи провели краш-тест нового фаблета Redmi Note 2. Оказалось, что смартфон вполне выдерживает кратковременное утопление и небольшие физические воздействия. По свидетельствам создателей ролика Redmi Note 2 вполне можно уронить с высоты чуть выше человеческого роста без особенных последствий. Не пытайтесь повторить это дома! Никто не знает, сколько смартфонов авторы видео утопили или разбили навсегда во время съемок.

Тем временем, появилось решение для приобретения прав суперпользователя на MIUI 7. Автор использовал этот файл только для получения root только на Mi 3W, но можно попробовать его и на других моделях. Нужно обязательно сделать бэкапы данных, затем установить TWRP рекавери, и после этого, перезагрузившись в рекавери, установить как обновление этот файл. Смартфон перезагрузится и у вас уже будут права супер-пользователя.

Есть и другой способ. Нужно зайти в приложение Безопасность-Разрешения и дать права суперпользователя приложению, которое его требует.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.