Кожен працівник Xiaomi отримає у подарунок Mi Pad

3 Грудень 2014

Коментарі:

3
 3 Грудня, 2014
 3

Категорія: Новини

У Xiaomi є традиція: кожного Різдва працівники компанії отримують у подарунок новий продукт компанії. Цього року це буде поки що єдиний планшет Xiaomi Mi Pad. Так менеджмент китайського лідера у виробництві портативних електронних пристроїв відвищує лояльність персоналу до бренду і дає кожному користуватися тим, задля чого вони працювали весь рік.
А цього року результаті праці усіх у Xiaomi були дуже продуктивними – близько 60 млн пристроїв було вироблено і продано у світі. За це не шкода і планшету.

Русская версия

Компания Xiaomi традиционно дарит на Рождество своим сотрудникам технику собственного производства. В этом году все без исключения работникам компании подарят планшет Mi Pad. Такие подарки, несомненно, повышают лояльность персонала к бренду и дают почувствовать на своем опыте насколько хорош продукт, над созданием и продажей которого все трудились весь год.
В этом году сотрудникам Xiaomi есть чем гордиться – было произведено и продано 60 млн. устройств. Так что каждый заработал планшет честно.

Коментарі

  1. андрей ua сказав:

    Вот это правильно один подаряд, а еще 1-2 аппарата работник сам купит это точно еще посоветует другу

  2. Иван сказав:

    круто

  3. Artrix сказав:

    Вот это нормальный подарочек в Новом Году

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.