18 Лютий 2020

Коментарі:

2
 18 Лютого, 2020
 2
Категорія: Новини

Як відомо, значну частину смартфонів Mi виробляє тайванська корпорація Foxconn. Її заводи розташовані на материковому Китаї, зокрема, в Шенчжені, Чженчжоу, Ланфані тощо.

Китайська влада наказала припинити виробництво на цих заводах на початку епідемії коронавірусу. І тепер не дозволяє відновити роботу, зокрема, шенчженського заводу.

У Foxconn кажуть, що якщо виробництво не відновиться ще тиждень, всі постачальники смартфонів Xiaomi, Huawei, iPhone та інших, відчують нестачу товарів.

Під загрозою насичення ринку флагманами Mi 9 та Mi 10, що повністю виробляються на заводах тайваньского гіганта.

Це може призвести до ланцюгової реакції, що призведе до стагнації ринку та багатоміль’ярдних збитків компанії-виробника та постачальників.

Час будувати завод Mi в Україні.

І ще одна новина. Від цього понеділка я припиняю співпрацювати з ресурсом MIUI.UA, який разом с командою започаткував шість років тому. Також без відповідей лишаться всі коменти та пости на форумі.

Можливо, хтось візьме на себе цю місію у майбутньому.

Але новини та статті про гаджети та портативну електроніку в цілому, я не кидаю. Кому цікаво, шукайте цей псевдо на інших інформаційних платформах.

Прощавайте, це були хороші роки і цікава робота. Всім дякую за увагу.

Коментарі

  1. Денис сказав:

    Так что? Сайт все?(

    • Максим сказав:

      Не только сайт. Обновлений MIUI и Android 10 не будет. Из за епидемии, в Китае отменили производство смартфонов и обновления смартфонов до Android 10. Когда возобновлят производство смартфонов и обновления для смартфонов – неизвестно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.