Користувачі Mi A1 отримали оновлення до Android Oreo 8.1

17 Липень 2018

Коментарі:

4
 Липень 17, 2018
 4

Як відомо, місяць тому Mi A1 вже намагався оновитися на нову версію ОС, але ті, хто встановив це оновлення, масово скаржилися на помилки, серед яких – критична: зникнення списку отриманих SMS повідомлень.
На виправлення помилок знадобився час, але оновлення знову доступне.

Власники Mi A1 можуть оновитися на Oreo 8.1 буквально зараз. Для цього треба зайти до Налаштувань-Про систему-Оновлення системи і обрати опцію “Встановити оновлення”. Після завантаження, треба натиснути рядок “Перезавантажити пристрій”.

Що змінилося в новій версії?

1. Сповіщення

Всім відомо, як дратує, коли всі сповіщення від додатків починають приходити одночасно, особливо, після “прокидання” від режиму “Не турбувати”? Тепер цього не буде – у версії 8.1 сповіщенням дозволено приходити не частіше одного на секунду.

2. Wi-Fi
Тепер можна не тримати режим Wi-Fi активним весь час, що витрачає заряд батареї. Принаймні, з налаштувань зникла ця опція. Треба розуміти, що разом зі смартфоном “засинає” і пошук Wi-Fi мереж. Треба перевірити.

3. Калібровка екрану

З налаштувань для розробника зникла можливість калібрувати екран. Вірогідно, вона буде перенесена в іншу групу меню.

4. Пошук налаштувань

Тепер вгорі меню налаштувань знаходиться пошуковий рядок для швидкого пошуку потрібних налаштувань.

5. Меню вимкнення пристрою

З’явилося нове меню вимкнення. Тепер при довгому натисканні кнопки Живлення, з’являється панель з вибором опцій.

6. Рівень заряду Bluetooth-пристроїв.

Дуже важлива зміна. В MIUI рівень заряду під’єднаного пристрою відображався у рядку стану, а у Андроїді його можна побачити на панелі швидких команд або у налаштуваннях Bluetooth.

Ми певні, що це багато оновлень знайдеться найближчими днями, тому бажаємо всім користувачам Mi A1 приємного спілкування зі смартфоном.

Коментарі

 1. Андрій Опалько сказав:

  Після заміни фоновому малюнку, якщо горнути в сторону де є меню Гугл, воно відключається… Потрібно заново включати або перезавантажити телефон. Та розблокування пальцем стало на долі секунд повільніше ) це не значні мінуси які я знайшов за 1 день..

 2. Юрій сказав:

  Покищо вирішив не оновляти щоб почитати відгуки інших користувачів щодо нової версії.тому що з попередньою 9.5.13 в мене надзвичайно багато критики і невдоволень.якщо в 8.1 буде ще багато багів то телефоном буде неможливо користуаатись.тому краще почекаю
  Також цікаво чи виправили проблему з низьким рівнем гучності

 3. Євген сказав:

  Коди буде оновлення до 9 андроїд

  • Mi Messenger сказав:

   це скоріше питання до Гуглу. Я сам здивований, що нема оновлення на А1, а на А2 є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.