Корисні поради: Як подовжити життя батареї вашого смартфону

4 Січень 2017

Коментарі:

0
 Січень 4, 2017
 0

Ефективність роботи батареї залежить не тільки від режиму роботи додатків і “заліза”, але й від того, я якому стані знаходиться батарея. Тому не завжди проблема з енергоспоживанням смартфону є причиною “косяків” з оновленнями прошивки, треба уважно слідкувати за тим, як працює і заряджається акумулятор, але ж він теж має свій строк життя і він не такий і великий.

Щоб подовжити термін використання батареї, треба виконувати прості правила.

1. Не спілкуйтесь і не користуйтеся смартфоном під час заряджання. Це виснажує елементи живлення, з яких складається акумулятор.

2. Не залишайте акумулятор заряджатися на ніч. Хоча у сучасних смартфонів є функції вимикання режиму заряджання при повному заряді, повністю покладатися на них не варто. Надмірний заряд елементів живлення призводить до втрати можливості заряджання.

3. Використовуйте лише фірмові адаптери і пристрої для заряджання. Особливо це стосується пристроїв, які підтримують технології Quick Charge. Перевищення струму заряджання призводить до швидкого насичення елементів живлення, але зменшує кількість можливих циклів перезаряджання. Фірмові зарядні пристрої контролюють процес, що є оптимальним для конкретних акумуляторів.

4. Не дозволяйте смартфону перегріватися. треба підбирати такий чохол, який дає можливість відвести тепло процесора і пам’яті від корпусу смартфона. Нагрів дуже погано впливає на батарею і може призвести до її повного виходу з ладу, або значно скоротити час її нормального функціонування. Також ніколи не заряджайте смартфон одночасно із виконанням важких обчислень: ігор, відтворення відео та ін. Ідеальна температура для роботи батареї є 30 градусів Цельсія. Встановлюйте програмні режими контролю температури і навантаження процесора у додатку Безпека.

5. Не заряджайте батарею кожного разу до 100 процентів. Міфи про “тренування” батареї вже застарілі, і вони мали якийсь ефект для нікель-кадмієвих батарей. Для літій-іонних акумуляторів повне зарядження шкідливе. Також не можна допускати повне розрядження батареї. Нормальний режим роботи батареї, який подовжує її життя – від 10 до 70 процентів заряду.

Але якщо ви вирішили перепрошити смартфон, або збираєтесь грати в ігри, чи дивитися відео високої роздільності, акумулятор варто зарядити до 100 %.

Ці поради слушні для всіх пристроїв з літій-іонними батареями. Сподіваємось, ви їх знали і виконували і без нагадування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.