21 Липень 2015

Коментарі:

0
 21 Липня, 2015
 0

Багато користувачів MIUI 6 захоплюються модифікаціями системи на своїх девайсах, безперервно прошивають офіційні та неофіційні апдейти, і це сприяє вивченню ОС Андроїд і прошивки MIUI. Але чи всі знають про те, що можна робити навіть не в самій новій версії прошивки?

Вона має багато дрібниць, які значно спрощують взаємодію із смартфоном. Розглянемо деякі з них, можливо, ви про них навіть не здогадувалися.

Для фаблетів Xiaomi був створений режим управління однією рукою, щоб спростити оперування великим екраном. Для виклику режиму потрібно провести пальцем від центральної сенсорної кнопки до крайніх. При цьому потрібна вправність, бо спочатку може не вийти. Якщо режим був вимкнений, система запропонує його включити при першому виклику.

miui6-1

Як відомо, натискання лівої сенсорної кнопки викликає список недавніх додатків. У MIUI 6 вони можуть мати вигляд іконок або сторінок. Але справа не в цьому. А в тому, що жестом униз можна заблокувати додаток від вивантаження з оперативної пам’яті. Це корисно для важливих фонових додатків, таких як Mi Fit, і, можливо, Музика, тощо.

Вивантажити додатки з пам’яті можна, як і раніше, свайпом вгору.

miui6-2

Гадаємо, усі вже знайшли можливість швидко включати Режим У літаку і Тихий режим. Так, вони знаходяться на сторінці вимкнення-перезавантаження смартфона, яка викликається довгим натисканням на кнопку вимкнення.

miui6-3

Важливою властивістю MIUI 6 є можливість швидко змінювати вміст робочих столів і керувати самим робочими столами. Для першого потрібно зробити щипок двома пальцями назустріч один одному, як показано на гіфці внизу. Після цього можна перетягувати іконки додатків, збирати їх у папки і встановлювати віджети додатків.

miui6-4

Для управління робочими столами потрібно зробити щипок трьома пальцями. На екрані з’явиться список робочих столів у вигляді їх зображень. Можна створювати або вимикати робочі столи, а також призначати той чи інший робочий стіл головним (домашнім).

miui6-5

Як переміщати одну іконку додатку по робочих столах, відомо всім. Але в MIUI 6 є дуже зручна опція групування і переміщення груп додатків. Для цього потрібно перейти в режим редагування робочого столу (щипком двома пальцями), перемістити потрібні додатки в слоти внизу (можна до 4-х), потім згрупувати їх свайпом вправо і помістити на потрібний робочий стіл.

miui6-6
Також всім відомо, що при свайпі униз по робочому столу, з’являється панель сповіщень. Але якщо зробити свайп вгору, то з’явиться панель глобального пошуку, за допомогою якого ви зможете знайти все на своєму смартфоні і в мережі.

miui6-7

У MIUI 6 сповіщення додатків, крім панелі сповіщень, з’являються і біля іконки програми. Відкриваючи його, не факт, що ви побачите новини відразу. А два рази тапнув по іконці, ви отримаєте список сповіщень.

miui6-app

Також всі знають, що Камера автоматично зчитує QR-код, що потрапив до неї в об’єктив, якщо включити відповідну опцію в налаштуваннях. А ось як швидко змінити задню камеру на фронтальну, можливо, знають небагато. Ось як це робиться – свайпом вниз по основному екрану Камери.

miui6-8

Крім того, Камера може спрацьовувати по голосу. Для цього потрібно натиснути кнопку Таймер в опціях і Мікрофон в екрані, що відкриється.

miui6-camera1

miui6-camera2

Потім потрібно голосно дати команду і камера зробить знімок. Зручно для селф-стіки без bluetooth кнопки.

А ще при спілкуванні між двома Mi-пристроями можна обмінюватися голосовими повідомленнями безкоштовно

miui6-messages

& Nbsp;

В Mi-броузері дуже просто видаляти вкладки. Ось так:

miui6-9

& Nbsp;

У MIUI є власний движок обробки та відтворення відео, тому перегляд повноекранного відео зручний тим, що рухами пальців можна регулювати три параметри: гучність, яскравість і таймлайн. Ось як це робиться:

miui6-10

На сьогодні все. Незабаром ми розповімо ще про особливості найзручнішою прошивки MIUI.

Русская версия

Многие пользователи MIUI 6 увлекаются модификациями системы на своих девайсах, беспрерывно прошивают официальные и неофициальные апдейты, и это способствует изучению ОС Андроид и прошивки MIUI. Но все ли знают о том, что можно делать даже не в самой новой версии прошивки?

А ведь в ней присутствует много мелочей, которые значительно упрощают взаимодействие со смартфоном. Рассмотрим некоторые из них, возможно, вы о них даже не догадывались.

Для фаблетов Xiaomi был создан режим управления одной рукой, чтобы упростить оперирование большим экраном. Для вызова режима нужно провести пальцем от центральной сенсорной кнопки к крайним. При этом нужна сноровка, потому что сначала может не получиться. Если режим был выключен, система предложит его включить при первом вызове.

miui6-1

Как известно, нажатие левой сенсорной кнопки вызывает список недавних приложений. В MIUI 6 они могут иметь вид иконок или вид страниц. Но дело не в этом. А в том, что жестом вниз можно заблокировать приложение от выгрузки из оперативной памяти. Это полезно для важных фоновых приложений, таких как Mi Fit, возможно, Музыка.

Выгрузить приложения из памяти можно по-прежнему свайпом вверх.

miui6-2

Я думаю, все уже нашли возможность быстро включать Режим В самолете и Бесшумный режим. Да, они находятся на странице выключения-перезагрузки смартфона, и вызывается долгим нажатием на кнопку выключения.

miui6-3

Важным свойством MIUI 6 является возможность быстро изменять содержимое рабочих столов и управлять самим рабочими столами. Для первого нужно сделать щипок двумя пальцами навстречу друг другу, как показано на гифке внизу. После этого можно перетаскивать иконки приложений, собирать их в папки и устанавливать виджеты приложений.

miui6-4

Для управления рабочими столами нужно сделать щипок тремя пальцами. На экране появится список рабочих столов в виде их изображений. Можно создавать или выключат рабочие столы, а также назначать тот или иной рабочий стол главным (домашним).

miui6-5

Как перемещать одну иконку приложения по рабочим столам, известно всем. Но в MIUI 6 есть очень удобная опция группировки и перемещения групп приложений. Для этого нужно перейти в режим редактирования рабочего стола (щипком двумя пальцами), переместить нужны приложения в слоты внизу (можно до 4-х), затем сгруппировать их свайпом вправо и поместить на нужный рабочий стол.

miui6-6
Также всем известно, что при свайпе вниз по рабочему столу, появляется панель оповещений. Но если сделать свайп вверх, то появится панель глобального поиска, с помощью которого вы сможете найти все на своем смартфоне и в сети.

miui6-7

В MIUI 6 оповещения приложений, кроме панели оповещений, появляются и около иконки приложения. Открывая его, не факт, что вы увидите новшества сразу. А два раза тапнув по приложению, вы получите список оповещений.

miui6-app

Также все знают, что Камера автоматически считывает QR-код, попавший к ней в объектив ,если включить соответствующую опцию. в настройках. А вот как быстро сменить заднюю камеру на фронтальную, возможно, знают немногие. Вот как это делается – свайпом вниз по основному экрану Камеры.

miui6-8

Помимо всего, Камера может срабатывать по голосу. Для этого нужно нажать кнопку Таймер в опциях и Микрофон в открывшемся экране.

miui6-camera1

miui6-camera2

Затем нужно громко дать команду и камера сделает снимок. Удобно для селфи-стика без bluetooth кнопки.

А еще при общении между двумя Mi-устройствами можно обмениваться голосовыми сообщениями бесплатно

miui6-messages

 

В Mi-броузере очень просто удалять вкладки. Вот так:

miui6-9

 

В MIUI есть собственный движок обработки и воспроизведения видео, поэтому просмотр полноэкранного видео  удобен тем, что движениями пальцев можно регулировать три параметра: громкость, яркость и таймлайн. Вот как это делается:

miui6-10

На сегодня все. Вскоре мы расскажем еще об особенностях самой удобной прошивки MIUI.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.