21 Липень 2015

Коментарі:

0
 Липень 21, 2015
 0

Багато користувачів MIUI 6 захоплюються модифікаціями системи на своїх девайсах, безперервно прошивають офіційні та неофіційні апдейти, і це сприяє вивченню ОС Андроїд і прошивки MIUI. Але чи всі знають про те, що можна робити навіть не в самій новій версії прошивки?

Вона має багато дрібниць, які значно спрощують взаємодію із смартфоном. Розглянемо деякі з них, можливо, ви про них навіть не здогадувалися.

Для фаблетів Xiaomi був створений режим управління однією рукою, щоб спростити оперування великим екраном. Для виклику режиму потрібно провести пальцем від центральної сенсорної кнопки до крайніх. При цьому потрібна вправність, бо спочатку може не вийти. Якщо режим був вимкнений, система запропонує його включити при першому виклику.

miui6-1

Як відомо, натискання лівої сенсорної кнопки викликає список недавніх додатків. У MIUI 6 вони можуть мати вигляд іконок або сторінок. Але справа не в цьому. А в тому, що жестом униз можна заблокувати додаток від вивантаження з оперативної пам’яті. Це корисно для важливих фонових додатків, таких як Mi Fit, і, можливо, Музика, тощо.

Вивантажити додатки з пам’яті можна, як і раніше, свайпом вгору.

miui6-2

Гадаємо, усі вже знайшли можливість швидко включати Режим У літаку і Тихий режим. Так, вони знаходяться на сторінці вимкнення-перезавантаження смартфона, яка викликається довгим натисканням на кнопку вимкнення.

miui6-3

Важливою властивістю MIUI 6 є можливість швидко змінювати вміст робочих столів і керувати самим робочими столами. Для першого потрібно зробити щипок двома пальцями назустріч один одному, як показано на гіфці внизу. Після цього можна перетягувати іконки додатків, збирати їх у папки і встановлювати віджети додатків.

miui6-4

Для управління робочими столами потрібно зробити щипок трьома пальцями. На екрані з’явиться список робочих столів у вигляді їх зображень. Можна створювати або вимикати робочі столи, а також призначати той чи інший робочий стіл головним (домашнім).

miui6-5

Як переміщати одну іконку додатку по робочих столах, відомо всім. Але в MIUI 6 є дуже зручна опція групування і переміщення груп додатків. Для цього потрібно перейти в режим редагування робочого столу (щипком двома пальцями), перемістити потрібні додатки в слоти внизу (можна до 4-х), потім згрупувати їх свайпом вправо і помістити на потрібний робочий стіл.

miui6-6
Також всім відомо, що при свайпі униз по робочому столу, з’являється панель сповіщень. Але якщо зробити свайп вгору, то з’явиться панель глобального пошуку, за допомогою якого ви зможете знайти все на своєму смартфоні і в мережі.

miui6-7

У MIUI 6 сповіщення додатків, крім панелі сповіщень, з’являються і біля іконки програми. Відкриваючи його, не факт, що ви побачите новини відразу. А два рази тапнув по іконці, ви отримаєте список сповіщень.

miui6-app

Також всі знають, що Камера автоматично зчитує QR-код, що потрапив до неї в об’єктив, якщо включити відповідну опцію в налаштуваннях. А ось як швидко змінити задню камеру на фронтальну, можливо, знають небагато. Ось як це робиться – свайпом вниз по основному екрану Камери.

miui6-8

Крім того, Камера може спрацьовувати по голосу. Для цього потрібно натиснути кнопку Таймер в опціях і Мікрофон в екрані, що відкриється.

miui6-camera1

miui6-camera2

Потім потрібно голосно дати команду і камера зробить знімок. Зручно для селф-стіки без bluetooth кнопки.

А ще при спілкуванні між двома Mi-пристроями можна обмінюватися голосовими повідомленнями безкоштовно

miui6-messages

& Nbsp;

В Mi-броузері дуже просто видаляти вкладки. Ось так:

miui6-9

& Nbsp;

У MIUI є власний движок обробки та відтворення відео, тому перегляд повноекранного відео зручний тим, що рухами пальців можна регулювати три параметри: гучність, яскравість і таймлайн. Ось як це робиться:

miui6-10

На сьогодні все. Незабаром ми розповімо ще про особливості найзручнішою прошивки MIUI.

Русская версия

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!