Корисні особливості MIUI 6. Частина друга.

29 Липень 2015

Коментарі:

0
 Липень 29, 2015
 0

Прошивка MIUI 6 дуже зручна для користувачів. Саме завдяки цьому покупці обирають смартфони Xiaomi, бо система, створена для людей, становить 70% привабливості пристрою.
MIUI 6 має безліч явних і прихованих можливостей, і ми розглянемо ще декілька з них.

Перша – загальновідома. Включити ліхтарик із заблокованого смартфона можна довгим натисканням кнопки Home. Але при цьому ліхтарик швидко згасне. Щоб цього не сталося, потрібно один раз натиснути на кнопку Живлення.

miui-tips-1

Друга – поділитися паролем Wi Fi. Часто буває, коли знайомі або співробітники приходять до будинку або офісу і запитують пароль Wi Fi. Щоб не казати їм пароль багато разів, не записувати його на папірці, наражаючись на небезпеку розкрити конфіденційність, потрібно скористатися функцією прошивки MIUI 6 по розповсюдженню пароля Wi Fi.

Необхідно зайти по шляху: Налаштування> WLAN> WiFI інформація> Поділитися WLAN мережею, і згенерувати QR-код, який і показати друзям або колегам. При цьому пароль залишиться таємницею для них, але вони зможуть з’єднатися з мережею.

miui-tips-2

miui-tips-3

Третя особливість дуже красива і вражаюча. Це компас у реальній обстановці. Щоб отримати таку картинку, потрібно вибрати додаток Компас і підняти смартфон. Поряд з видом, вам буде показуватися напрямок по сторонах світу.

miui-tips-4

По-четверте, за допомогою MIUI 6 можна записувати розмови. Взагалі-то, їх можна записувати у всіх Андроїд-системах. Але MIUI дозволяє вам налаштувати цю функцію дуже точно. Наприклад, ви бажаєте записувати розмови зі співробітниками, які дають вам багато інформації. Для цього можна пройти по шляху: Установки> Дзвінки> Запис дзвінків> Увімкнути запис розмов автоматично> Особливий список> Додати.
Ви можете створити список номерів, дзвінки від яких будуть автоматично записуватися. Не забудьте попередити співрозмовника, що ваша бесіда записується.

miui-tips-5

Раз вже ми говоримо про записи, то не можна не згадати Диктофон. Потужна система запису є п’ятою особливістю MIUI 6. Хоч багато хто і сумує за красивою компакт-касетою з диктофону в MIUI 5, функціональність нового диктофона перевершує минулу у багато разів. При запису автоматично починає працювати система шумозаглушення. Крім цього, можна налаштувати вигляд запису: Музика, Голос, Інтерв’ю. У кожного режиму своя частотна характеристика для забезпечення найкращого запису.
Крім цього, прямо під час запису можна відзначати мітками цікаві моменти бесіди і прослуховувати запис, рухаючись за мітками.

miui-tips-6

miui-tips-7

Шоста особливість – альбом “Обличчя” у Галереї. Завдяки функції розпізнавання облич, смартфон з MIUI 6 розкладе по папках фотографії ваших знайомих, друзів і родичів.

miui-tips-8

Сьома корисна функція MIUI 6 – резервне копіювання додатків і робочих столів. Щось подібне є і в стоковому Андроїді, але відновлення додатків з Google-аккаунта особисто у мене завжди закінчувалося невдачею. Тут все працює. Раз на тиждень MIUI копіює налаштування робочих столів і дані додатків в MI Cloud. Для VIP-користувачів це відбувається раз на день. При перепрошиванні, переході на інший смартфон, та інших випадках втрати даних, їх можна легко відновити з Mi-аккаунта.

miui-tips-9

Восьма функція на сьогодні – секретні розділи. в MIUI 6 можна створити секретні альбоми в Галереї і в хмарі. Також можна налаштувати сортування повідомлень в секретну теку. Тоді від будь-якого, до кого в руки потрапить ваш смартфон, будуть приховані особисті фотографії і листування. Налаштувати Приватні повідомлення можна так: відкрити програму Повідомлення і зробити свайп униз, доки не відкриється папка Приватні повідомлення. У налаштуваннях можна налаштувати графічний ключ для доступу і додати контакти, повідомлення від яких потрібно приховати.

miui-tips-10

miui-tips-11

На честь п’ятиріччя прошивки MIUI ми й далі будемо розповідати вам про її переваги, фічі та секрети.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!