Контракт з Baidu та TRUSTe сертифікація - підсумки MIDC Xiaomi IoT Developer Conference

28 Листопад 2017

Коментарі:

0
 28 Листопада, 2017
 0

Сьогодні у Пекині відбулася конференція Xiaomi, присвячена Інтернету речей та штучному інтелекту. На ній голова компанії Лей Цзюнь зауважив, що за три роки з початку створення екосистеми розумних пристроїв, Xiaomi є найбільшою у світі компанією у галузі IoT.

Зараз у світі працюють більше 85 мільйонів розумних пристроїв, вироблених 400 партнерами екосистеми Xiaomi. Динаміку розповсюдження продуктів екосистеми можна побачити на наступній інфографічній картинці.

Такі об’єми даних потребують належної обробки і аналізу. На конференції Лей Цзюнь та Лю Кі, віце-президент головного китайського пошукового гіганта Baidu, оголосили про розширене співробітництво у галузі розробки штучного інтелекту. Це рішення про співпрацю робить Xiaomi лідером китайського хай-тека і одним з головних гравців на ринку.

Смартфони, розумні датчики, транспортні засоби, пилососи, кондиціонери, і багато інших пристроїв екосистеми розумного дому обмінюються даними, які можуть бути конфіденційними, тому важливою стає задача надійного шифрування даних і каналів їх розповсюдження.

Xiaomi приділяє цій проблемі велику увагу і на конференції голова компанії оголосив про угоду із Всесвітнім центром інформаційної безпеки TRUSTe (TrustArc) щодо сертифікації товарів екосистеми.
Таким чином, дуже легко припустити, що Xiaomi збирається активно просувати пристрої в Америку і Європу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.