6 Квітень 2018

Коментарі:

1
 Квітень 6, 2018
 1
Категорія: Новини

Вісім років тому був оприлюднений реліз прошивки MIUI – першого продукта компанії Xiaomi. З тих пір компанія розвинулась у велику корпорацію, яка об’єднала під своєю бізнес-парасолькою більше сотні компаній, що виробляють товари на будь-який випадок в житті.
Всі ці товари об’єднує якість, увага до потреб користувачів, інновації і вигідність для покупки.

Крім того, менеджмент Xiaomi зумів створити унікальну спільноту фанів, шанувальників продукції, філософії і світогляду компанії. І ці люди теж є співавторами багатьох дивовижних виробів екосистеми MiJia.

В Україну Xiaomi прийшла разом з цією фан-спільнотою шанувальників прошивки MIUI чотири роки тому. І за цей невеликий період ми бачимо у нашій країні великий інтерес до продуктів компанії і екосистеми розумного дому. Мережі монобрендових магазинів, інтернет-гіпермаркети, фан-зустрічі і багато акцій – все це підтримує активне життя Mi-фанів в Україні.

Ми вітаємо всіх шанувальників продукції Xiaomi, всіх, хто докладає зусиль для підвищення популярності бренду і пристроїв, що виробляються, і сподіваємось на подальше зростання компанії і багато нових приголомшливих рішень для забезпечення комфортного, зручного, інноваційного сучасного життя.

На честь цього свята наші партнери, мережа магазинів Mi Home&Service приготувала знижки на продукцію екосистеми розумного дому ТУТ.
Зробіть собі та близьким подарунок на Великодні свята!

З днем народження, Xiaomi та MIUI!

Коментарі

  1. Николай Анатольевич сказав:

    У меня обновления прошло на 9,5 и это ужас, не работает погода и стал работать редми ноут 3 хуже. Помогите обновить так чтобы всё стало работать как до этого обновления.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.