Компанія ZMI очолила список виробників, чия продукція відповідає вимогам нового стандарту

28 Червень 2018

Коментарі:

0
 28 Червня, 2018
 0
Категорія: Новини

Уряд Китаю впровадив новий стандарт якості і безпеки для портативної електроніки. Новий національний стандарт буде офіційно реалізований з 1 липня. Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю оголосило список перших десяти мобільних енергетичних компаній, продукція яких відповідає вимогам стандарту GB/T 35590-2017.

Як говориться у релізі, обрані 10 мобільних енергетичних компаній відповідають вимогам нового національного стандарту, мають більш зрілий дизайн продукту і більш повну систему обслуговування.

Згідно з результатами, опублікованими «China Green Power Alliance», зараз, як і раніше, існує велика кількість мобільних пристроїв живлення,

які не відповідають новому національному стандарту, і це серйозна загроза безпеці людей та майна.

Після впровадження нового національного стандарту він дозволить притягувати виробників неякісної та небезпечної продукції до юридичної відповідальності.

Але це ніякою мірою не загрожує компанії ZMI, яка є флагманом у виробництві елементів живлення і систем постачання енергії. Її вироби, зокрема, Mi Powerbank, стали взірцем того, яким повинно бути портативне джерело енергії і здобули шалену популярність у користувачів.

Компанія ZMI стала однією з перших, хто долучився до екосистеми розумних пристроїв MiJia і продовжує виробляти якісні, сучасні і безпечні джерела живлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.