Девелоперська прошивка MIUI 5.9.1. Список змін

3 Вересень 2015

Коментарі:

4
 3 Вересня, 2015
 4

У зв’язку з виходом нової версії прошивки плани розробників щодо випуску регулярних оновлень дещо змінилися і декілька оновлень вийшло не своєчасно. Ось і зараз, пояснюючи швидкий вихід чергового оновлення прошивки MIUI 7 вихідними, розробники виклали чергове оновлення китайської девелоперської прошивки вчора.

Вони обіцяють, що наступна версія вийду 6 вересня і далі все буде за графіком.

А ми подивимось, що там нового наробили у версії 5.9.1. Нагадуємо: це китайсько-англійська прошивка. Якщо вона постукалася на ваш смартфон, не оновлюйтесь на неї, якщо звикли до локалізованих прошивок.

Оновлення:

1. Додано екран блокування MIUI 7 і шпалери робочого столу для Mi Pad;
2. Додано Xiaomi Vip систему до Mi акаунту;
3. Додаток MIUI forum тепер дозволяє завантажувати файли, додані до постів.

Виправлення:

1. Специфічна іконка з’являлась при перкеключенні тем. Виправлено.

Між тим, наша команда продовжує працювати над тим, щоб вам була доступна найбільш важєлива інформація щодо MIUI і пристроїв. Тому ми зробили розділ “Питань, які найчастіше питають“. Кількість питань і відповідей постійно збільшується. Ви можете допомогти, запитавши те, що цікавить вас, і ми, можливо, додамо питання до списку.

Коментарі

  1. Евгений сказав:

    Был обнаружен баг. При вызове или входящем звонке экран погасал и не разблокировался. А разблокировать можно было, если собеседник положит трубку или ребут телефона. Сегодня вышла 5.9.10 , в патчноуте числится фикс этой проблемы. Когда у вас появится?

  2. Андрей сказав:

    Здраствуйте уважаемый Юрий, когда вы уже переведёте прошивку MIUI .v5.10.8 ? Мне вчера прилетела по воздуху на мой планшет Xiaomi Mi Pad16GB. Напишите, мне пожалуйста. Мне, очень важен ваш овет. Прочитайте, пожалуйста моё сообщение.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.