Керівництво бренду обіцяє новий Pocophone

24 Грудень 2019

Коментарі:

0
 24 Грудня, 2019
 0
Категорія: Новини

Pocophone F1 свого часу став сенсацією, не гіршою за Redmi Pro. Потужний смартфон з флагманськими характеристиками, гарними камерами та рідинним охолодженням за приємну ціну підкорив собою серця фанатів продукції Xiaomi та афілійованих з пекінською компанією брендів.

Але після виходу цього смартфона доля його наступника залишалася невизначеною.

Навіть прослизали у Мережу чутки про те, що цей бренд більше не буде розвиватися і F1 був просто експериментом. Але вдалі експерименти для того і існують, щоб мати втілення у серійному виробництві.

І ось керівник бренду Алвін Це фактично пообіцяв фанатам продовження лінії Poco.

Чи буде наступна модель мати назву Pocophone F2, чи якусь іншу, але можна зробити висновки щодо його характеристик. Якщо виробники Poco збережуть його концепцію як ігрового флагмана, то нас очікує цього року смартфон на платформі не нижче за Snapdragon 865 з підтримкою 5G, великим об’ємом оперативної пам’яті (не менше за 12 ГБ), рідинним охолодженням, гарними камерами, хоча, може, й не флагманськими, але перевіреними (можливо, на сенсорі Sony IMX 586).

І цінник ми очікуємо у межах 500-550 доларів, що є більш-менш реальним відзеркаленням якостей смартфона у грошовому еквіваленті.

Ілюстративне фото

Можна зробити ще одне припущення: новий смартфон (якщо він буде презентований цього року), з’явиться не раніше липня-серпня, судячи з логіки маркетингу Xiaomi.

Тому можна поки на новини про Pocophone F2 не чекати. Тим більше, що зараз вся увага буде прикута до Mi 10, на який ми очікуємо у лютому.

Але і випускати його поза поле зору теж не треба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.