Камера Yi 360 VR не упустить жодної деталі

1 Червень 2017

Коментарі:

0
 1 Червня, 2017
 0

Компактна камера Yi 360 VR поповнила ряди панорамної оптики з високою роздільною здатністю. Пристрій буде випускатися в чорному і білому варіантах. Кут зйомки 220 градусів забезпечують дві лінзи, що накладаються одна на одну. Отримане зображення приймається двома 12-мегапіксельними CMOS-сенсорами Sony IMX377 і передається на процесор Ambarella SOC H2V95, здатний обробляти і стискати отриманий відеосигнал одночасно з обох датчиків.

360-градусні ролики записуються (при швидкості 30 кадрів на секунду) з дискретністю розділення 5760х2880 пікселів. Можливі й інші режими роботи (наприклад, 2.5K (2560×1280)/60FPS), що дозволяє варіювати дискретність розділення, швидкість зйомки і обсяг пам’яті, зайнятий відзнятим матеріалом. Передача зображення за допомогою Wi-Fi сигналу проводиться зі швидкістю 30 кадрів на секунду при дискретності розділення 2,5 К. Звук записується за допомогою всенаправленого мікрофона з функцією фільтрації фонових шумів. Заряду акумулятора ємністю 1400 мАг вистачає приблизно на годину автономної роботи камери.

Важко уявити, щоб сучасні електронні пристрої не могли підтримувати зв’язок з іншими гаджетами в режимі реального часу, а відеокамери – ще й безпосередньо обмінюватися відеоматеріалом і відзнятими фотографіями. Ось і Yi 360 VR використовує спеціально розроблений додаток Companion Yi 360 App, який дозволяє за допомогою смартфона або планшета управляти камерою, переглядати, редагувати і передавати 360-градусне відео. Дана взаємодія здійснюється за допомогою Bluetooth 4.2. Також можливе підключення зовнішніх пристроїв і зарядного модуля через USB Type C. Крім кнопок на корпусі і OLED-екрану, керувати камерою можна, використовуючи дистанційний пульт, який працює також через Bluetooth-канал.

Користувачі напевно залишаться задоволені компактністю камери. При вазі 170 г і габаритах 102х53.2х29.6 міліметрів гаджет легко знайде місце у вашій кишені, вашому бюджет і вашому житті, як стверджують його творці. Ну, в кишені і в житті – може бути, а от стартова ціна на попереднє замовлення в Китаї 399 $, та з урахуванням доставок і розмитнень, напевно ускладнить позиції Yi в конкурентній боротьбі з виробниками компактних відеокамер даного класу, які вже щільно зайняли даний сегмент ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.