Історія прошивки MIUI - від першої до сьомої

12 Серпень 2015

Коментарі:

0
 Серпень 12, 2015
 0

Без перебільшення, краща модифікація ОС Android, випущена пекінською компанією Xiaomi під назвою MIUI, готується до нового етапу своєї історії. Буквально завтра буде представлена ​​сьома версія прошивки, яку вподобали вже 100 млн. користувачів у всьому світі. Цікавий факт: у назві, окрім його прямого значення, зашифровано фонетичне послання: Me you Ai, що інтернаціонально звучить Я тебе люблю, оскільки Ai означає любов китайською та японською мовами. І цю турботу про користувача видно у кожній версії MIUI, найзручнішої програмної надбудови для Андроїд.

Про те, що нового з’явилося в сьомій версії, ми поговоримо завтра. А сьогодні згадаємо якими були прошивки MIUI з самого початку до цих часів.

MIUI 1

miui1-1

miui1-2

miui1-3

MIUI 1 на платформі Android 2.2 відрізнялася абсолютно новим типом екрану блокування і методом управління віджетами. Був перероблений і зовнішній вигляд. Форма іконок була унікальною. Вони були квадратними, але в той же час, без виражених кутів.

Незабаром прийшов час другої версії.

MIUI 2

miui2-1

miui2-2

У MIUI 2 розробниками були створені нові додатки замість стокових додатків Андроїда. Нові віджети, новий екран блокування, оповіщення та іконки більш звичної для нас форми. Друга версія прошивки була відповіддю на підвищення версії Android до 2.3 і вона чітко позначила напрям, у якому зібралися рухатися розробники MIUI.

MIUI 3

Третя версія прошивки MIUI стала поворотним етапом. Ця прошивка була повноцінним програмним продуктом, до якого увійшло безліч інновацій.

Абсолютно нові способи відображення додатків, приголомшливий дизайн, відображення та управління повідомленнями, листами, дзвінками, контактами, музикою і фотографіями зробили третю версію MIUI відмінною від стокового Андроїда. Система щотижневих оновлень “по повітрю” стала працювати стабільно і для Андроїда стала унікальною.

Але час невблаганно рухався уперед і вимагав нових рішень. І ось з’явилася інноваційна і вражаюча уяву свого часу четверта версія.

MIUI 4

З’явилося безліч функцій, були докорінно перероблені і доповнені додатки. Управління камерою, фотографіями, повідомленнями та контактами перетворилося на захоплюючу процедуру. Дизайн став більш простим, строгим і зручним. Саме четверта версія MIUI викликала велику хвилю критики з боку користувачів iOS, однак, вся критика вщухла, коли всі дізналися про функціональність прошивки, яка сильно відрізнялася від можливостей системи Купертинських майстрів.

Втім, у відео все сказано.

miui4-1

Після появи 4-й версії Android на світ з’явилася п’ята версія прошивки MIUI.

MIUI 5

П’ята версія MIUI набула всі риси повноцінної операційної системи. Власні програми, прекрасний дизайн, власні магазини додатків і тем, зручний менеджмент всіх складових, пошук в усьому контенті, хмарні сховища даних і можливість повного збереження всіх даних, включаючи налаштування додатків – це зробило п’яту версію MIUI улюбленої мільйонами. Коли з’явилася наступна версія, з “п’ятіркою” багато розлучалися дуже неохоче. Адже дійсно, таких красивих додатків, зокрема, аудіоплеєра, диктофона, годинників, контролю трафіку і FM-радіо, не було в жодній версії Android і в оболонках конкурентів.

Дизайн став лаконічним і придбав оригінальні риси. Тепер іконки MIUI є зразком для нових поколінь дизайнерів і розробників інтерфейсів.

На “п’ятірці” можна було працювати ще кілька років, але закони ринку і технічні вимоги підганяли розробників. І на світ вийшла найдосконаліша, зручніша і красивіша прошивка на даний момент – MIUI 6.

MIUI 6

Дизайн нової прошивки став ще більш лаконічним, пласким і тонким. Деякі програми втратили свою колишню красу, але стали більш уніфікованими, що додало прошивці вид цілісної операційної системи.

Взаємодія з іншими Mi-гаджетами стало частиною системи: вони отримали права розблокувати смартфон, надсилати сповіщення і виконувати заздалегідь заплановані дії. В “шістці” стало реально використовувати смартфон як універсальний пульт управління для всієї домашньої електроніки екосистеми Xiaomi.

Значно розширився і функціонал прошивки і додатків. Збільшилася інтеграція в хмарні сервіси і прив’язка до єдиного Mi-аккаунту.

У MIUI 6 все настільки добре працює, що ніхто й не думав про нову прошивку найближчим часом. Але завтра ми побачимо нову, сьому версію. Поки про те, що можна ще додати в MIUI, мало хто говорить. Тому краще все дізнатися з перших рук, як це і буде завтра.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!