Intel націлилися на придбання Qualcomm?

12 Березень 2018

Коментарі:

0
 12 Березня, 2018
 0

Категорія: Новини

Поки шанувальники смартфонів Mi міркують, чи буде у Mi MIX 2S селфі-камера на верхній чи на нижній грані екрану, і чи таємничий смартфон Dipper, що днями з’явився у протоколах синтетичних тестів Geekbench, це і є Mi 7, у світі, схоже, назріває угода сторіччя.

Історія ця має дві частини. Перша відбувається між двома сусідами по Силіконовій долині – технічними гігантами в галузі напівпроводників: Qualcomm та Broadcom. Виробник напівпровідникових елементів Broadcom хоче купити розробника процесорних систем і пропонує за це 117 мільярдів доларів.

Але успішний Qualcomm всіма способами уникає цього поглинання, хоча керівництво покупця вважає угоду неминучою.

І, якщо це поглинання відбудеться, одразу настане друга частина – поглинання самої Broadcom “найбільшою рибою” – компанією Intel.
Сума цієї угоди не розголошується, але її вже називають “придбанням сторіччя”.

Окрім самих учасників, є у цієї угоди ще один супротивник – держава. Контролюючі органи уряду США вважають, що таке поглинання не тільки порушує антимонопольні закони, але й робить Америку дуже вразливою для азійських розробників і виробників напівпровідникової та процесорної продукції. Адже, зосередження великої долі такого виробництва у одного власника робить його вразливим для фінансових негараздів і загрожує крахом галузі у випадку банкрутства компанії.

Так чи інакше, доля виробника процесорних систем Snapdragon дуже хвилює шанувальників продукції Xiaomi, тому що добрі відносини, що наразі є у двох компаній, забезпечують найновіші розробки інженерів Qualcomm у нових смартфонах Mi. Як складуться справи з Broadcom, або Intel – невідомо, а власне процесорне виробництво Xiaomi поки що не забезпечує попит.

Тим часом, інсайдери кажуть про те, що Qualcomm планує до випуску нову SoC Snapdragon 855. Вона буде створена за 7 нм техпроцесом, і виробником процесора ймовірно буде Samsung.
Подробиць поки що дуже мало, але відомо, що система буде мати модем SDX50, що підтримує швидкість 5G. Також, система буде побудована на новій платформі, що буде носити назву “Fusion”. Кажуть, що вона буде краще працювати з нейромережами.

Коли почнеться виробництво нового флагманського процесора, невідомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.