21 Січень 2015

Коментарі:

1
 Січень 21, 2015
 1

На хвилі глобальних оновлень асортименту своїх пристроїв компанія Xiaomi презентувала сьогодні пристрій, про який було багато чуток ще восени минулого року. Це дешевий ігровий контролер. Його зображення з’являлися і раніше, але тепер можна познайомитися з ним ближче, що ми і зробимо.

Пристрій легкий і вироблений з якісного міцного пластику від Samsung. Розробники зауважують, що з такого ж матеріалу роблять і контролери Sony для PS.

игровой контроллер Xiaomi Украина

Матеріал стійкий до механічних навантажень, і пошкоджень, а також до сонячного випромінювання. Тому контролер стане у нагоді і дуже крутим геймерам. Поверхня пристрою забезпечує комфортне зчеплення пальців з контролером, навіть, якщо руки спітніли, що допоможе грати кілька часів без перерви.

Рокери мають повний круг обертів і високу точність, що робить ігровий процес комфортним і ефективним. Поверхня рокерів зроблена рельєфною з зернистою фактурою, що виключає ковзання пальців.

Кнопки точно реагують на глибину і силу натискання, що робить комфортними ігри, зв’язані з управлінням автомобілями.

Видатною якістю ігрового контролера Xiaomi є вібрація. У пристрої встановлені два електродвигуни світового рівня, які настільки щільно зв’язані з програмним забезпеченням, що контролер відгукується на кожен ігровий момент, незалежно від того, до якого жанру належить ігра – перегонів, бойових дій чи рольових мандрівок.

У пристрої є прогресивний гравітаційний датчик виробництва Bosch, який безпомилково визначає положення контролера у просторі.

Крім того, у контролері встановлено акумулятор великої ємності з інтелектуальним управлінням живленням. Через 5 хвилин відсутності ігрового процесу, пристрій переходить у режим очікування, у якому він може знаходитись до одного року!

Ігровий контролер Xiaomi зв’язується з ігровими пристроями по протоколу Bluetooth 3.0, що дає можливість грати безперервно і без обмежень.

Русская версия

Коментарі

  1. Nicolas сказав:

    Огляд Xiaomi GamePad та порівняння з Tronsmart Mars G01 українською мовою: http://androidtablets.com.ua/language/uk/2015/07/03/hadzhety-vid-xiaomi-chastyna-3-xiaomi-gamepad-i-porivnyannya-z-tronsmart-mars-g01/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!