21 Січень 2015

Коментарі:

1
 21 Січня, 2015
 1

На хвилі глобальних оновлень асортименту своїх пристроїв компанія Xiaomi презентувала сьогодні пристрій, про який було багато чуток ще восени минулого року. Це дешевий ігровий контролер. Його зображення з’являлися і раніше, але тепер можна познайомитися з ним ближче, що ми і зробимо.

Пристрій легкий і вироблений з якісного міцного пластику від Samsung. Розробники зауважують, що з такого ж матеріалу роблять і контролери Sony для PS.

игровой контроллер Xiaomi Украина

Матеріал стійкий до механічних навантажень, і пошкоджень, а також до сонячного випромінювання. Тому контролер стане у нагоді і дуже крутим геймерам. Поверхня пристрою забезпечує комфортне зчеплення пальців з контролером, навіть, якщо руки спітніли, що допоможе грати кілька часів без перерви.

Рокери мають повний круг обертів і високу точність, що робить ігровий процес комфортним і ефективним. Поверхня рокерів зроблена рельєфною з зернистою фактурою, що виключає ковзання пальців.

Кнопки точно реагують на глибину і силу натискання, що робить комфортними ігри, зв’язані з управлінням автомобілями.

Видатною якістю ігрового контролера Xiaomi є вібрація. У пристрої встановлені два електродвигуни світового рівня, які настільки щільно зв’язані з програмним забезпеченням, що контролер відгукується на кожен ігровий момент, незалежно від того, до якого жанру належить ігра – перегонів, бойових дій чи рольових мандрівок.

У пристрої є прогресивний гравітаційний датчик виробництва Bosch, який безпомилково визначає положення контролера у просторі.

Крім того, у контролері встановлено акумулятор великої ємності з інтелектуальним управлінням живленням. Через 5 хвилин відсутності ігрового процесу, пристрій переходить у режим очікування, у якому він може знаходитись до одного року!

Ігровий контролер Xiaomi зв’язується з ігровими пристроями по протоколу Bluetooth 3.0, що дає можливість грати безперервно і без обмежень.

Русская версия

На волне обновлений своего модельного ряда, компания Xiaomi представила устройство, о котором давно говорили обозреватели технопорталов – игровой контроллер.

Это игровое устройство получилось легким, выполненным из качественного крепкого пластика производства Samsung, из которого, кстати, сделаны и контроллеры Sony.

Поверхность геймпада выдерживает механические повреждения и нагрузки и прямые солнечные лучи, что подходит даже для самых крутых геймеров.

Фактура пластика такова, что даже вспотевшие пальцы не будут скользить по его поверхности, значит можно комфортно играть часами. Рокеры геймпада вращаются без ограничений и везде обеспечивают контакт и точность хода. Поверхность этих джойстиков выполнена в зернистой фактуре, которая препятствует соскальзыванию пальцев.

Кнопки не только имеют упругость, но и прекрасно чувствуют глубину и силу нажатия и соответственно реагируют на них, что особенно важно в играх, связанных с управлением автомобилем.

Отдельная фича игрового контроллера Xiaomi – вибрация. Устройство оборудовано двумя электродвигателями “мирового класса”, как говорят разработчики. Они тесно интегрированы с программным обеспечением и игрок ощущает все игровые события.

Большую помощь оказывает и датчик положения в пространстве производства Bosch.

Важной деталью является аккумулятор. Он настолько крут, что оснащен системой управления питанием. После пяти минут отсутствия движения, устройство переходит в режим ожидания, который может длиться до одного года!

Использование протокола Bluetooth 3.0 позволяет расширить канал передачи данных и обеспечить непрерывность и плавность игрового процесса.

Коментарі

  1. Nicolas сказав:

    Огляд Xiaomi GamePad та порівняння з Tronsmart Mars G01 українською мовою: http://androidtablets.com.ua/language/uk/2015/07/03/hadzhety-vid-xiaomi-chastyna-3-xiaomi-gamepad-i-porivnyannya-z-tronsmart-mars-g01/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.