23 Січень 2017

Коментарі:

1
 Січень 23, 2017
 1

Віце-президент компанії Xiaomi Х’юго Барра, відомий своєю доброзичливістю і креативністю на презентація нових продуктів компанії, оголосив про свою відставку з посту. За його словами, він хоче відпочити від дуже напруженої праці і бути ближче до родини і друзів, які залишилися у Силіконовій долині у Каліфорнії.

До того ж, у нього є нові плани і він сподівається у найближчому майбутньому почати “нові пригоди” у краю стартапів.

Х’юго Барра раніше працював у корпорації Google і очолював відділення, яке займалося розробкою ОС Андроїд. У Xiaomi він займався справами глобального розвитку. Його найвищим досягненням стало опанування індійського ринку. Але завдяки йому пекінському гігантові підкорилися ринки Індонезії, Сингапуру, Малайзії, Мексики, Росії і Польщі. Підтримував Х’юго і розширення присутності продукції Xiaomi і на українському ринку, і наголошував на цьому, під час зустрічі з делегацією компанії Сяомі Україна і нашої офіційної фан-спільноти.

Що означає відставка Х’юго Барра для українського ринку?

Його місце у компанії посяде Сянь Вань – колишній президент компанії Qualcomm, нині старший віце-президент Xiaomi. І це гарна новина. Сянь Вань минулого літа приїздив до Києва, знайомився з магазинами Сяомі Україна і роботою фан-спільноти, а також брав безпосередню участь у відкритті офіційного представництва компанії у Польщі. Тому він знає про український ринок і співпрацює з дистриб’юторами офіційної продукції. Тому можна сподіватися на подовження гарних відносин з керівництвом Xiaomi і вирішенням питань забезпечення сервісних центрів ресурсами і підтримки локалізації офіційної прошивки MIUI, якою постійно займаються представники фан-спільноти.

Тож, подякуємо Х’юго Баррі за плідну роботу і будемо рухатися уперед з новими планами.

Коментарі

  1. Андрей сказав:

    Мужик реально продвинул компанию! Тут слова лишние, настоящий профи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.