Графік оновлення MIUI на свята і лідерство Xiaomi на батьківщині

28 Квітень 2015

Коментарі:

0
 28 Квітня, 2015
 0

Як відомо, Китай, що є комуністичною державою, широко відзначає День солідарності трудящих. Тому в оновленні прошивки MIUI відбудуться деякі зміни. Як повідомляє команда розробників, “помаранчева” п’ятниця на цьому тижні переноситься на четвер.

Також не вийде бета-оновлення 5.4.30.

Зустрічаємо оновлення MIUI вже післязавтра.

Тим часом, компанія Xiaomi стала лідером китайського ринку виробників смартфонів офіційно. За результатами першого кварталу 2015 року, Xiaomi впевнено лідирує по продажах смартфонів на внутрішньому ринку, маючи частку 14%. На другому місці з 11% розташувався головний конкурент – Huawei. На третьому з таким же показником – компанія Apple. Sansung став четвертим з часткою 10%.

Всього за перший квартал в Китаї було продано 99 мільйонів смартфонів, що на 5,6 відсотків менше, ніж у попередньому. Xiaomi на хвилі нових пристроїв змогла продати на батьківщині 14,2 мільйона смартфонів.

Русская версия
Как известно, Китай, будучи коммунистическим государством, широко отмечает День солидарности трудящихся. Поэтому в обновлении прошивки MIUI произойдут некоторые изменения. Как сообщает команда разработчиков, “оранжевая” пятница на этой неделе переносится на четверг.

Также не выйдет бета-обновление 5.4.30. Встречаем обновление MIUI уже послезавтра.

Тем временем, компания Xiaomi стала лидером китайского рынка производителей смартфонов официально. По результатам первого квартала 2015 года, Xiaomi уверенно лидирует по продажам смартфонов на внутреннем рынке, имея долю 14%. На втором месте с 11% расположился главный конкурент – Huawei. На третьем с таким же показателем – компания Apple. Sansung стал четвертым с долей 10%.

Всего за первый квартал в Китае было продано 99 миллионов смартфонов, что на 5,6 процентов меньше, чем в предыдущем. Xiaomi на волне новых устройств смогла продать на родине 14,2 миллиона устройств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.