15 Червень 2015

Коментарі:

0
 Червень 15, 2015
 0

Для такого великого гравця на ринку портативної електроніки, яким стала компанія Xiaomi, візити представників лідируючих брендів – не рідкість. Наприклад, керівництво Xiaomi цього року вже зустрічалося з Марком Цукербергом і директором Microsoft, минулого року Лей Цзюн і Лін Бін відвідали штаб-квартиру компанії Tesla Motors, а що стосується Google, то віце-президент Xiaomi, як відомо, виходець з топ- менеджменту пошукового гіганта.

І ось минулого тижня в гості до Xiaomi прибула представницька делегація Google. До її складу увійшли Скотт Хоффман (віце-президент відділу інженерії, Google Search), Кен Тукусей, напрямок пошуку на мобільних пристроях, і Ентоні Ха. Склад команди говорить про те, що питання, що обговорювалися за закритими дверима, стосувалися співпраці у питаннях мобільного пошуку.

Відносини китайських компаній і Google не можна назвати райдужними, адже офіційно додатки пошукової компанії в Китаї заборонені. Але, враховуючи зростаючу популярність пристроїв Xiaomi за межами Піднебесної, інтереси Google у впровадженні своїх продуктів в них цілком зрозумілі.

Чим це закінчиться для кінцевих користувачів, побачимо в найближчому майбутньому.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!