15 Червень 2015

Коментарі:

0
 15 Червня, 2015
 0

Для такого великого гравця на ринку портативної електроніки, яким стала компанія Xiaomi, візити представників лідируючих брендів – не рідкість. Наприклад, керівництво Xiaomi цього року вже зустрічалося з Марком Цукербергом і директором Microsoft, минулого року Лей Цзюн і Лін Бін відвідали штаб-квартиру компанії Tesla Motors, а що стосується Google, то віце-президент Xiaomi, як відомо, виходець з топ- менеджменту пошукового гіганта.

І ось минулого тижня в гості до Xiaomi прибула представницька делегація Google. До її складу увійшли Скотт Хоффман (віце-президент відділу інженерії, Google Search), Кен Тукусей, напрямок пошуку на мобільних пристроях, і Ентоні Ха. Склад команди говорить про те, що питання, що обговорювалися за закритими дверима, стосувалися співпраці у питаннях мобільного пошуку.

Відносини китайських компаній і Google не можна назвати райдужними, адже офіційно додатки пошукової компанії в Китаї заборонені. Але, враховуючи зростаючу популярність пристроїв Xiaomi за межами Піднебесної, інтереси Google у впровадженні своїх продуктів в них цілком зрозумілі.

Чим це закінчиться для кінцевих користувачів, побачимо в найближчому майбутньому.

Русская версия

Для такого масштабного игрока на рынке портативной электроники, каким стала компания Xiaomi, визиты представителей лидирующих брендов – не редкость. Например, руководство Xiaomi в этом году уже встречалось с Марком Цукербергом и директором Microsoft, в прошлом году Лэй Цзюн и Лин Бин посетили штаб-квартиру компании Tesla motors, а что касается Google, то вице-президент Xiaomi, как известно, выходец из топ-менеджмента поискового гиганта.

И вот на прошлой неделе в гости к Xiaomi прибыла представительная делегация Google. В ее состав вошли Скотт Хоффман (вице-президент отдела инженерии Google Search), Кэн Тукусей направление поиска на мобильных устройствах и Энтони Ха. Состав команды говорит о том, что вопросы, обсуждаемые за закрытыми дверями, касались сотрудничества в вопросах мобильного поиска.

Отношения китайский компаний и Google нельзя назвать радужными, ведь официально приложения поисковой компании в Китае запрещены. Но учитывая растущую популярность устройств Xiaomi за пределами Поднебесной, интересы Google во внедрении своих продуктов в них вполне объясним.

Чем это закончится для конечных пользователей, увидим в ближайшем будущем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.