Google в своїй ОС вводить фонові оновлення додатків

8 Листопад 2018

Коментарі:

0
 Листопад 8, 2018
 0
Категорія: Новини

Компанія Google  на своїй традиційній конференції Android Developer Summit, презентувала нові способи оновлення компонентів операційної системи Android.

Тепер оновлювати додатки можна буде двома способами: гнучким та миттєвим.  Миттєвий способ передбачає безпосередню участь у оновленні користувача. Перед ним постає кнопка чи сповіщення про необхідність оновлення. При натисканні на кнопку, яке означає згоду на всі умови користування системою, починається оновлення, яке триває до свого повного завершення.

Таким способом зараз оновлюються додатки у Google Play Market. Щоправда, цей процес можна відправити у фон і продовжувати користуватися системою.

Другий способ – тихе оновлення на тлі звичайної роботи додатку. У якийсь момент програма сповіщає користувача, що її оновлено, і додаток треба/не треба запустити наново.

Ці нові функції Android є частиною загального API операційноїх системи, тому розробники різних програмних доповнень, або надбудов, таких, як MIUI, можуть вже використовувати їх для вдосконалення своїх виробів.

Для користувачів Android та Android One ці зміни стануть досяжними після чергових оновлень системи.

Між тим стала відома дата глобального релізу другої версії ігрового смартфону Black Shark Helo.

Це станеться 9 листопада.  Зараз смартфон продається офіційно лише у Китаї у конфігураціях 6/128 ГБ та 8/128 ГБ. Топова версія 10/256 ГБ з’явиться у продажу лише 12 грудня за ціною 605 доларів (у Китаї). 

А 8 грудня у Нью Йорку вібудеться найбільша в історій компанії Xiaomi вечірка, присвячена презентації в США низки продуктів. Що буде презентовано, невідомо.

А у мережі магазинів екосистеми Інтернету речей MIOT.UA завжди можна придбати офіційну продукцію Xiaomi та MiJia.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.