Голосуймо за український сегмент форуму фанатів MIUI!

30 Листопад 2017

Коментарі:

10
 30 Листопада, 2017
 10
Категорія: Новини

На офіційному форумі фанатів прошивки MIUI відбувається традиційне для кінця року голосування за улюблений національний фан-клуб. Рейтинг фан-клубів ще попереду, а вже зараз можна проголосувати за те, щоб посилання на національну фан-спільноту було у верхньому рядку. Це ні на що не впливає, але показує єдність фанатів і їх відношення до своєї спільноти і компанії Сяомі в цілому.

Ми розуміємо, що в нас немає шансів проти Індії, яка вже три роки знаходиться у верхньому рядку завдяки надзвичайній активності своїх шанувальників прошивки MIUI. Але ми можемо позмагатися, наприклад, з Бангладеш, де народ є відданим фанатом нових технологій.

І ось результати:

Перше місце і посилання у верхній стрічці форуму зберегла Індія. Найактивніші і найвідданіші фанати, вітаємо їх.

На другому місці – одна з найстаріших спільнот шанувальників MIUI з Індонезії.
Третє місце посіла спільнота з Філіпін – несподівано активні новачки.
Четвертими виявилися фани з Бангладеш.
Україна посіла п’яте місце, випередивши Польщу та Росію на європейському просторі.

Це була репетиція. А незабаром буде справді важливе голосування про те, який фан-клуб MIUI найактивніший. Там будуть брати участь десятки фан-спільнот в усьому світі. Тут потрібно буде позмагатися за місце у першій десятці. Здужаємо?

Коментарі

  1. Ли сказав:

    Спасибо Вам за то что Вы есть! Оказывайте пожалуйста помощь нам когда мы обращаемся. Отвечайте на наши вопросы. Присылайте новости и обновления – всегда им рады. Спасибо мы с Вами!

  2. Ігор сказав:

    Підтимав..

  3. Богдан сказав:

    До админов питання. При реєстрації на сайти https://c.mi.ua декілька днів не приходе сповіщення на пошту. Не можу підтвердити її. Звісно, в спамі дивився 🙂 Шо за печаль?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.