Голосуємо за українську фан-спільноту MIUI!

30 Січень 2018

Коментарі:

0
 Січень 30, 2018
 0

На офіційному форумі шанувальників прошивки MIUI відкрито чергове голосування за національні фан-спільноти. Найактивніші шанувальники принесуть своєму фан-клубу перемогу.

Наразі наша спільнота знаходиться в середині списку. Давайте покажемо світу, що ми існуємо і активно діємо!

Минулого року наша спільнота активно ділилася з шанувальниками продукції Xiaomi найсвіжішими новинами, технічними порадами і загальною технічною інформацією.

За минулий рік ми локалізували більше 150 інструкцій користувача до виробів екосистеми Xiaomi. Великими зусиллями всім нам, разом з китайським партнерами вдалося довести до релізу глобальну версію прошивки MIUI 9, робота над локалізацією якої йде і зараз.

Також ми створили ком’юніті для тих, хто полюбляє не тільки смартфони Xiaomi, а багато корисних і розумних пристроїв екосистеми Розумного дому.

Ми дали відповіді більш, ніж на три тисячі запитань, вдалося вирішити близько двох сотен складних проблем користувачів.

Тож, давайте підтримуємо нашу спільноту.

Для цього ви повинні бути авторизовані на офіційному форумі MIUI.

Зайти на сторінку голосування можна з цієї статті, або за прямим посиланням.

Оберіть вкладку Special Teams, а там кнопку Vote for MIUI fan sites. У списку знаходите Україну і тиснете на знак Лайк. Він може не відображатися як посилання у браузерах, тому просто тисніть.

Comments are closed.

© 2019 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!
Этот веб-сайт создан и находится под управлением NIS LLC, для сообщества Mi Fan Community. NIS LLC, настоящим заявляет, что этот сайт посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc, или любым из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.