Гарнітура QCY - гарне доповнення до вашого Mi смартфону

30 Січень 2019

Коментарі:

0
 30 Січня, 2019
 0
Категорія: Новини

Компанія QCY – ще один представник екосистеми MIOT, що виробляє навушники. І хоча в межах цієї системи в неї є потужні конкуренти, такі я 1More, що для багатьох китайських виробників стали недосяжними для наслідування, продукція QCY є оригинальною і вже стала звичною для шанувальників якісного звуку.

Розглянемо нову модель – бездротові навушники QCY T1S. Вони мають унікальні риси, про які варто згадати.

По-перше, навушники не потрібно постійно заряджати. Треба один раз на тиждень зарядити… футляр для них. Ємність вбудованого у нього акумулятора становить 800 мАг. Після прослуховування, кладіть навушники у футляр і вони там будуть заряджатися до наступного використання.

По-друге, для зв’язку з джерелами звуку використовується протокол Bluetooth 5.0. Це дозволяє підвищити якість зв’язку, сигналу, що передається і розділити канали його отримання. Да, ви можете використовувати кожний навушник як окреме джерело звуку, під’єднавши його до різних генераторів сигналу. Таким чином, можна отримувати сповіщення в одне вухо, і телефонну розмову, чи команди в інше. Зрозуміло, що для прослуховування двох різних джерел музики таке рішення буде сумнівним.

Гарнітура QCY T1S має керуючі елементи на кожному з навушників, можна приймати чи скидати дзвінок, керувати треками і гучністю.

Якість музики обмежується лише частотним діапазоном протоколу Bluetooth 5.0. Навушники обладнані діафрагмами діаметром 6 мм і це дозволяє відтворювати широкосмуговий діапазон частот у стандарті Hi Fi.

Єдиний недолік у цієї цікавої гарнітури може бути у можливості загубити один з навушників, або одразу обидва, адже вони нічим не з’єднані один з одним. Будемо сподіватися, що конструкція дозволяє гарнітурі надійно триматися у будь-яких вухах.

Невдовзі гарнітура QCY T1S з’явиться у магазинах MIOT.UA – офіційному ділеру товарів цього бренду, а поки що можна прицінитися до інших моделей гарнітур QCY.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.