Функції MIUI 9: Фільтр смарт-повідомлень

23 Серпень 2017

Коментарі:

0
 23 Серпня, 2017
 0

Ми знаємо, як бувало незручно в “чистому” Андроїді, або в попередніх версіях MIUI користуватися сповіщеннями, які з’являються на шторці сповіщень. За робочий день їх набігає стільки, що розібратися в них стає іноді дуже складно. І переважна більшість сповіщень – це неважливі сповіщення додатків про зміни стану, необхідність оновитися, заплатити за рекламу і таке інше.
Щоб уникнути цього, треба йти у Налаштування – Додатки і для кожного додатку обирати методи сповіщень. Це дуже нудно і гає багато часу.

Але якщо була б така функція, яка б автоматично прибирала б неважливі сповіщення з панелі сповіщень? Або клала їх у окрему теку, де вони лежали б до пакетного видалення?
На щастя, такая функція з’явилася у MIUI 9!

І вона має назву “Фільтр смарт-повідомлень”.

Як це працює?

Фільтр смарт-повідомлень деякий час вивчатиме ваші інтереси та переваги, залежно від користування смартфоном. Результати роботи фільтру будуть складатися з двох частин: важливих та неважливих повідомлень. Усі незначні повідомлення з’являться в окремій папці.

I. Системі потрібно близько тижня для вивчення інтересів користувача та відповідної реакції для досягнення кращої фільтрації.
Ii. Якщо користувач декілька разів натиснє на сповіщення, зазначене неважливим, його буде видалено із списку неважливих сповіщень.
Iii. Якщо користувач не натискає на важливе сповіщення, на яку раніше натискав протягом певного часу, то воно відходить до списку неважливих.

Той же захід можна також зробити для важливого сповіщення. Проведіть пальцем вліво та відзначте його як неважливе.
Наразі ви можете позначати сповіщення лише в комбінованому форматі.

Чи можна вимкнути цю функцію?
Так, ви можете знайти параметр у Налаштування-Сповіщення та рядок стану-Папка сповіщень.

Ця функція поки що працює лише у китайських девелоперських прошивках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.