14 Січень 2015

Коментарі:

0
 14 Січня, 2015
 0

Завтра компанія Xiaomi презентує новий пристрій, або навіть два. Чутки про те, що одним з них буде оновлений флагманський смартфон не вщухали весь місяць до цієї події. Інсайдери публікували фотографії майбутнього девайсу і у випадку з новим Redmi 2 вони виявилися справжніми. Будемо сподіватися, що і фотографії нового пристрою також будуть відповідними.

Так має виглядати новий смартфон від Xiaomi – Mi 4S чи Mi 5, як його ще називають. Дивимось, а завтра перевіримо 🙂

 

Русская версия

Остался день до презентации нового флагманского устройства Xiaomi. Некоторые намекают на то, что устройств будет представлено несколько, но в том, что одним из них будет обновленный флагманский смартфон, нет сомнений.

За месяц до презентации стали появляться инсайдерские фотографии нового устройства, и, как показал опыт с представленным ранее Redmi 2, многие из них действительно отображают реальность.

Предлагаем еще раз посмотреть на фотографии нового флагманского смартфона Xioami – Mi 4S или Mi 5 , как его называют. Завтра проверим, были ли они правдивыми.

 

Xiaomi Mi 5 купить в Украине

концепт

Xiaomi Mi 4S в Украине

платформа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.