Флагмани Xiaomi отримали прошивку MIUI 6

9 Вересень 2014

Коментарі:

0
 9 Вересня, 2014
 0
українськая прошивка MIUI, украинская прошивка MIUI 6

Минуло три тижні, як Xiaomi анонсувала нову версію популярної прошивки MIUI 6. Оновлений інтерфейс отримав декілька корисних функцій, таких як нова система сповіщення, функції роботи з контактами та інше.

І нарешті з’явився апдейт до MIUI 6 для флагманських смартфонів компанії – Mi3 та Mi4. Збірка 4.8.29 вийшла з латкою безпеки, а також підтримкою бездротових колонок AirPlay, має поліпшену статистику використання даних і менше помилок, ніж попередня.

Оновити MIUI можна з системного меню смартфона. Також компанія рекомендує користуватися стандартною темою MIUI 6, тому що сторонні теми ще мають невиправлені помилки і баги.

Програмери компанії наразі працюють над прошивками для Mi2, смартфонів серії Redmi, а також для планшета  Mi Pad. Власники інших смартфонів і планшетів наразі можуть закачати оновлений лончер MIUI 6 Express. Для встановлення і коректної роботи цієї програми потрібний встановлений  Android  не нижче 4.0 ICS  і АРК-файл, який можна скачати тут (для цього потрібна реєстрація).

Про наступні релізи нової української прошивки MIUI 6 ми розповімо, як тільки нам стане відомо про них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.