Феєрверк новинок від Mi екосистеми

14 Лютий 2017

Коментарі:

0
 14 Лютого, 2017
 0

Після святкування нового року для шанувальників продуктів екосистеми Mi з’явилося багато новинок. Почнемо з сьогоднішніх пристроїв, що були оголошені на краудфандіговій платформі Мі ці, здається, вже зібрали необхідні для виробництва суми.

Перше – це незвичайний пристрій – розумна гавайська гітара укулеле, яка сама вчить користувача грати. Ідея була на поверхні – треба було об’єднати справжню гітару і гру Guitar Hero. Принцип дії пристрою дуже схожий на популярну гру. У грифі інструменту, який отримав назву Populele, вмонтовано світлодіоді, які позначають, яку струну на якому ладі треба натискати, щоб взяти правильний акорд, чи зіграти мелодію. Гітара з’єднується із смартфоном по Bluetooth і виконує програми, які їй дає спеціальний додаток.

Populele була заявлена на декількох краудфандінгових платформах, але отримала шанс піти у виробництво на платформі Мі. Вона зібрала у чотири рази більше коштів, ніж було потрібно, тому незабаром ми побачимо цю іграшку у продажу.

 

Інший девайс, що з’явився сьогодні – розумний дитячий годинник з SIM-картою і  GPS датчиком. У Xiaomi вже були дві моделі подібних пристроїв, але їх корисність для не-китайських користувачів нівелювалася необхідністю користуватися SIM-картою лише китайського оператора China Telecom. Як буде уього разу – побачимо, коли Xiaoxun Kid’s Phone Watch, адже саме так називається пристрій, надійде до продажу.

Функції у годинника типові: двобічний голосовий зв’язок, швидкий доступ до номерів батьків, тривожна кнопка, голосовий чат, і трекер фізичної активності.

Напередодні партнери компанії Xiaomi теж відзначилися новинками.

 

По-перше, компанія ZMI презентувала новий пауер бенк, який має назву ZMI10.

ОГсь характеристики цього пристрою:

Ємність акумулятора: 20 000 мАг;

Порти: 1хUSB Type-C з технологією Power Delivery 2.0, 2хUSB Type-A (5 В / 2.4 А, 9 В / 2 А, 12 В / 1.5 А);

Індикатори статуса пристрою і залишку ємності;

Вага: 401 г.

Цей акумулятор позиціонується як зарядний пристрій для ноутбуків, які мають можливість заряджатися через USB інтерфейс.

Пристрій побудовано на основі батарей виробництва LG, які дозволяють зарядати одночасно два пристрої. Для того, щоб повністю зарядити ZMI10, потрібно лише 4 години.

 

Інша новинка – нова, покращена версія зубної щітки Soocare X3 .

Для цієї версії німецькі і японські спеціалісти розробили двигун, який працбє на основі магнітної левітації і забезпечує до 37200 коливань на хвилину.

Головку щітки вироблено з  0.152 mm м’якої щетини DuPont з високою щільністю імплантованого волосся 3D кисті, із збільшеною щільністю на 40% . До того ж, вдосконалено форму щітки.

Щітка має батарею з ємністю 1000 мАг, що дозволяє користуватися нею без підзаряджання до 25 днів.

Чекайте всі ці товари незабаром у магазинах компанії Сяомі Україна.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.