Феєричний зліт Xiaomi: з чим компанія входить до нового року?

5 Лютий 2016

Коментарі:

0
 Лютий 5, 2016
 0

Останні дні перед новим роком – час підбиття підсумків минулих періодів. Компанія Xiaomi теж вирішила показати вибуховий характер змін свого бізнесу. Отже, вражаючі цифри Xiaomi.

160 мільйонів – така кількість смартфонів була вироблена компанією до настання нового року.

У рідному Китаї компанія є лідером ринку. На другому місці серед споживачів смартфонів Xiaomi знаходиться Європа. На третьому місці – Північна Америка. На четвертому – Південна Америка. Споживачі з Африки займають п’яте місце, а шосте зайняла Австралія.

В середньому користувачі смартфонів з прошивкою MIUI вмикають екран своїх пристроїв 122 рази в день. Всього у включеному стані екрани знаходяться протягом 4,4 годин. Серед активностей користувачів на першому місці знаходиться перегляд відео (27,4%), і соціальні мережі (26,5%). Читання займає всього 3,6% часу використання смартфона.

Найбільше користувачів MIUI подорожує в Таїланд (15,5%). На другому місці – Японія (13,9%). На третьому – Корея (10,4%). На п’ятому місці серед популярних напрямків займає Америка (8,4%). Сінгапур зайняв шосте місце з 6,1% користувачів смартфонів Xiaomi.

Якщо скласти разом всі смартфони, вироблені Xiaomi в 2015 році, вони займуть площу в 130 футбольних полів!

Молоде покоління користувачів телевізорів Mi TV обирають онлайн телебачення замість ефірного. Xiaomi має більш, ніж сто партнерів, що поставляють контент. Користувачі Mi phone, Mi TV і Mi box всіх поколінь провели перед екранами 21 мільйон годин.

За допомогою Mi router різних моделей в світі пов’язано більше 30 мільйонів пристроїв. З цих пристроїв виділяються три бренди: Xiaomi (30.8%), Apple (30.4%) і Samsung (8.3%).

За допомогою даних десятків мільйонів Mi Band вдалося встановити, що жінки перебувають в стадії глибокого сну на 19,5 хвилин довше за чоловіків.

А так виглядає день в використанні пристроїв Xiaomi для середньостатистичного Mi-фана.

miui-1

Статистика вражає і ми сподіваємося, що пристроїв стане більше, вони стануть більш зрозумілими для не-китайської аудиторії і займуть свої місця в багатьох будинках українців, ставши для них вірними помічниками.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!