Фанати Xiaomi продовжують дратувати Apple

1 Січень 2015

Коментарі:

1
 Січень 1, 2015
 1

У передноворічний тиждень Мережу наповнили новини про нові вироби компанії Xiaomi. І якщо деякі з них були схожі на правду, інші виглядали спробою подражнити преміум-бренди. Недавній фейк про смартфон з двома закругленими краями був направлений проти корейскої компанії, яка щойно презентувала смартфон з активною боковою гранню. У якості основи для іншого фейку невідомі обрали ультрабук компанії з Купертино.

Наліпити на його зображення логотип Xiaomi було не важко, але скандал вийшов гучним.

Навіщо це робиться і чи відображає дійсну ситуацію у планах Xiaomi, невідомо. Але можна поміркувати, посміхаючись з невдалих спроб завести у кут думку фанів, жадаючих безперервного розвитку.

Зараз компанія зосереджена на розвитку ринку, бо при невеликій маржі її фінансовий стан врятують лише об’єми продажу. Тому нові пристрої будуть робитися лише з точки зору рентабельності і перспектив продажу.

Навіщо компанії, яка зосередила зусилля на мікроелектроніці звертати увагу на великі електронні пристрої? Це був би крок назад. Можливо, з точки зору іміджу якісний, стильний и легкий ноутбук з карколомними характеристиками, чи якимось небаченими фічамі був би сенс випустити, але, зважаючи на дуже невеликий круг потенційних покупців такого пристрою, налаштована на масовий ринок компанія , цього робити не буде.  Так як і сумнівну конструкцію з обома активними гранями, коштовну, неефективну і незручну.

У Bluetooth сабвуфер повірити набагато легше, і я впевнений, що протягом місяця ми побачимо цей витвір інженерної думки або серед виробів Xiaomi, або у комплекті домашнього кінотеатру від китайської компанії.

А на CES 2015 скоріше за все буде представлений новий смартфон.

Хоча новина про ноутбук була весела.

 

Русская версия

Коментарі

  1. андрей ua сказав:

    Если, это фейк, то жаль ноутбук от Xiaomi. Это не плохо было б

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!