Допоможи українському фан-сайту MIUI стати першим!

17 Грудень 2014

Коментарі:

6
 17 Грудня, 2014
 6

Друже!

Підтримай український MIUI сайт!

Отже, закінчується ще один рік у всесвітньому ком’юніті шанувальників прошивки MIUI. За цей рік багато що змінилося: з’явились нові моделі Mi-смартфонів, нова прошивка MIUI 6 і новій фан-сайти MIUI.

У цьому році в Україні з’явився новий офіційний фан-сайт MIUI – MIUI.UA.

Традиційно, наприкінці року ком’юніті MIUI отримує подарунки від компанії Xiaomi.

По-перше, кожен сертифікованипй фан-сайт отримає топовий смартфон Xiaomi цього року – XiaomiMi 4 16Gb

Далі все залежить від тебе – українського фана MIUI. Тобі треба проголосувати за український  фан-сайт MIUI.UA на офіційному англомовному форумі  ТУТ.

Для цього потрібно зареєструватися на форумі, або мати Mi-акаунт і статус на форумі не менше «senior member» (дається за невелику кількість постів і відповідей).

Що це дасть?

По-перше, усі у світі довідаються про український сайт MIUI.UA, який команда MIUI Ukraine підтримує, кожного дня даючи можливість українцям читати свіжі новини про Xiaomі MIUI, а також регулярно оновлює україно- та російськомовні прошивки MIUIдля пристроїв Xiaomi та інших брендів, а також веде форум підтримки користувачів прошивки MIUI і Mi-пристроїв.

По-друге, якщо наш сайт потрапить у 10-ку самих популярних фан-сайтів MIUI, він отримає Mi-credits, які ми направимо на розвиток нашого проекту.

По-третє, якщо наш сайт посяде 3-тє місце, він отримає Mi Bluetooth Speaker + Mi Camera Lens +Mi Bunny + Mi Key + MIUI 6 T-shirt, які ми розіграємо у наших конкурсах серед шанувальників MIUI.

Якщо ми потрапимо на друге місце, ми отримаємо ще більше призів: Mi Wi Fi Mini + Mi Band + Mi Camera Lens + Mi Bunny + Phone Stand + Mi Key + MIUI 6 T-shirt, і це дасть нам можливість зробити ще більше конкурсів і квестів серед українських фанатів.

За перше місце йде запекла боротьбі між шанувальниками MIUIз Китаю, Індії та Росії, яких налічується сотні тисяч. Але, якщо з твоєю допомогою переможе український сайт, команда отримає Redmi Note 4G + Mi Bunny + MIUI 6 T-shirt і визнання у цілому світі MIUI.

Допоможи українському ком’юніті!

Голосуй за Україну ТУТ!

Коментарі

 1. андрей ua сказав:

  Все проголосовал за miui.ua с вас улучшение сайта до уровня miui.su

 2. Алекс сказав:

  Проголосовали! Удачи!

 3. Ярослав сказав:

  Проголосував, але теж чекаю Вашого росту до рівня MIUI.SU. Поки що за Вас проголосувало 34 людини, в той час як за миюи.СУ проголосували 390 чоловік… Рекламуйте себе!!!

 4. Алексей сказав:

  Это и есть miui.su на украинском

  • Юрий сказав:

   Нет, это украинский сайт miui, сотрудничающий с miui.su в области локализации прошивок. В остальном не вижу сходства ни в чем.

 5. Адексей сказав:

  Ну, лично для меня, тот факт, что прошивки сушные и есть определяющим. У ромза прошивки были свои. К большому сожалению – были.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.