Додаток офіційної Мі-спільноти в Україні - встановлюйте і долучайтеся до нас!

29 Березень 2017

Коментарі:

0
 29 Березня, 2017
 0
Категорія: Новини

Нещодавно в Києві з’явися перший Mi Home & Service – суспільний простір, магазин і сервіс-центр для шанувальників продукції Мі. Але це стало не єдиним сюрпризом для нашої великої Мі-родини.

Офіційна Українська фан-спільнота MIUI і екосистеми MI з радістю сповіщає всіх прихильників продукції Xiaomi, про те, що ми зробили апгрейд форуму.

Він став ще зручнішим, з’явилися нові функції і можливості для відвідувачів і дописувачів.

Найголовніше, що тепер, вперше в Україні, у шанувальників MIUI є офіційний додаток. За його допомогою можна читати теми на форумі, відповідати на них, створювати нові пости та опитування.

Запрошуємо всіх на наш форум! Встановлюйте додаток, реєструйтеся, оновлюйте існуючі профілі. Створюйте нові теми та започатковуйте дискусії. Використовуйте форум для спілкування з однодумцями, розміщення фото- , та відео- оглядів Mi-пристроїв. А ми, зі свого боку, кожного дня будемо знайомити вас з новими Mi-гаджетами, прошивками, інструкціями і, звісно, давати корисні поради.

До того ж, наш форум буде ланкою між шанувальниками продукції Mi в країні, для яких ми проводимо регулярні зустрічі, конкурси та інші активності, яких влітку буде ще більше!

Завантажити офіційний додаток української фан-спільноти можна ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.