9 Липень 2015

Коментарі:

1
 Липень 9, 2015
 1

Заради зручності покупців техніки Xiaomi в Україні, магазин розумних гаджетів Xiaomi.Ua прийшов на смартфони українців. Тепер можна завантажити додаток , який направить користувача на вітрину магазину техніки Xiaomi в Україні і на сторінку кожного товару.

Поки додаток знаходиться в стадії бета-тестування, і його функціональність обмежена лише переглядом товарних позицій. Але незабаром, враховуючи відгуки користувачів, ми вдосконалимо його.

Користуючись додатком Xiaomi Store Ukraine можна уточнити наявність того або іншого пристрою на складі та актуальні ціни. Також можна залишити замовлення або зв’язатися з менеджерами магазину, використовуючи ваш смартфон.

Магазин Xiaomi.UA пропонує мешканцям України гарантовано аутентичні пристрої компанії Xiaomi. Магазин забезпечує повний супровід придбання товару: покупка, доставка, гарантія протягом 2-х років, сервісне обслуговування.

Якщо термін гарантії закінчився або настав негарантійний випадок, пристрій Xiaomi можна полагодити або замінити у нашому сервісному центрі на платній основі.

Крім того, наш магазин бере участь у благодійних проектах Фонду Свічадо і Української біржі благодійності . Кожен пристрій Xiaomi, яке придбано в наших магазинах, приносить допомогу.

Коли ви купуєте офіційну техніку Mi, ви адресно здійснюєте:

– Матеріально-технічну допомогу неонатологічному центру та іншим відділенням НДСЛ “Охматдит”,

– Відділенням недоношених новонароджених обласних дитячих лікарень,

– ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної Академії Медичних Наук України”.

Купуйте справжнє! За допомогою програми Xiaomi Store Ukraine це стало ще легше!

Завантажити додаток можна ТУТ .

Русская версия

Коментарі

  1. Марк сказав:

    А де сам додаток?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!