Додаток MIUI Community Ukraine - завжди будь на зв'язку

25 Листопад 2017

Коментарі:

0
 Листопад 25, 2017
 0
Категорія: Новини

Відбулося планове оновлення додатку офіційного ком’юніті фанів MIUI в Україні і екосистеми Xiaomi. Завдяки цьому додатку, ви можете бути на зв’язку з іншими шанувальниками продукції Сяомі, а також першими отримувати не тільки новини, але й інформацію про новинки і знижки в українських магазинах екосистеми Розумного дому.

Додаток допоможе дізнаватися новини про пристрої і прошивки Xiaomi, знайомитися з інструкціями, завантажувати корисні програми та файли. Доступ до форуму Спільноти дозволить отримати відповіді на питання, які виникають під час використання гаджетів Мі. Також додаток дозволить знайти однодумців, спілкуватися, радитися і просто ділитися своїми думками, фотографіями і гарним настроєм.

Додаток відображає актуальний стан форуму Спільноти і дозволяє користувачеві створювати теми, відповідати в них, спілкуватися за допомогою системи особистих повідомлень, писати службові повідомлення модераторам і адміністраторам. У додатку реалізована можливість ілюструвати свої пости зображеннями, які можна завантажити прямо з пристрою, або вказати їх URL. В додатку реалізований пошук по всіх темах форуму.

При необхідності придбати новий гаджет, звернутися за допомогою в сервісний центр або службу підтримки, програма надає користувачеві всі корисні посилання.
Додаток дає можливість не тільки спілкуватися на форумі з однодумцями, а й отримати кваліфіковану підтримку від фахівців нашої компанії.

У тих, хто вже має додаток, він оновиться сам, а встановити його вперше можна на Google Play.

Comments are closed.

© 2019 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!
Этот веб-сайт создан и находится под управлением NIS LLC, для сообщества Mi Fan Community. NIS LLC, настоящим заявляет, что этот сайт посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc, или любым из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.