Додатки та економія електроенергії в MIUI 11

19 Листопад 2019

Коментарі:

0
 19 Листопада, 2019
 0
Категорія: Новини

Продовжуємо знайомство з особливостями нової версії прошивки MIUI.

Минулого разу ми розбирали розділ “Батарея” додатку “Безпека”. Тепер торкнемося теми зберігання заряду акумулятора за допомогою керування додатками.

Ті, хто скаржаться на швидке зникнення заряду після переходу на нову версію MIUI, забувають, що після оновлення, всі налаштування скидаються до дефолтних, а вони дуже не комфортні для роботи смартфона.

Треба розуміти, що на втрати енергії впливає робота екрана та процесора. І якщо з екраном проблему можна вирішити, просто зменшивши його яскравість, то зменшити навантаження на процесорну систему не так просто.

Ресурси процесорів дуже відволікаються на розгалужену файлову систему. Тому треба слідкувати за кількістю файлів на вашому пристрої, особливо тих, якими ви не користуєтесь. Навряд чи треба носити з собою фотоархів за десять років. Ви можете втратити його в одну мить, загубивши смартфон, а ще ця кількість файлів відволікає процесор від виконання безпосередньо нагальних задач.

Очистіть свою Галерею від непотрібних фотографій та відео. Цим ви зекономите трафік, що використовується при синхронівзації, а також, ресурси процесора, а значить, і батареї.

Регулярно очищайте кеш. Ці сміттєві файли потребують уваги процесора, забруднюють пам’ять, і не мають жодної користі.

І головне: правильно налаштуйте свої додатки. Тому що саме вони є головними споживачами енергії.

Якщо після оновлення ви відкриєте вкладку “Автостарт”, то побачите, що у всіх додатків увімкнута ця опція. Тобто у вас постійно працюють у фоні десятки непотрібних вам програм. Ось звідки і витікає заряд.

Що робити?

Відкриваємо додаток “Безпека”. Заходимо до вкладки “Очищення”. Там знаходимо пункт “Видалити програми”. І дивимось, чи всі з програм вам потрібні? Також треба зазирнути до пункту “Ретельне очищення”. Ви здивуєтесь, скільки непотрібу великого розміру лежить у вашому сховищі.

Далі: Заходимо у вкладку “Економія енергії” і першим натискаємо пункт “Контроль активності”. Тут ви побачите скільки додатків “висять” у фоні, в той час, коли ви ними не користуєтесь.

Ви можете закріпити деякі потрібні додатки, щоб при очищенні кешу. вони не припиняли роботу. Це також можна зробити на екрані останніх завдань, потягнувши іконку додатку донизу і відпустивши. На ній з’явиться замок і це означає, що вона не закриється при очищенні оперативної пам’яті.

У розділі “Керування програмами” ви можете видалити, очистити кеш та дані, клонувати додатки. Тут також можна керувати автозапуском.

Це можна робити у вкладці “Дозволи”.

Залишайте можливість автостарту лише у необхідних програм, таких, як Телефон, Календар, Погода тощо. Всі інші можна запустити тоді, коли вони будуть вам потрібні. Після встановлення прав автозапуску, перезавантажте смартфон, і ви побачите, наскільки довше він буде працювати.

Про інші дозволи ми поговоримо наступного разу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.