До екосистеми продукції Xiaomi додався електробайк

16 Грудень 2015

Коментарі:

1
 16 Грудня, 2015
 1

Після покупки Segway те, що незабаром у Xiaomi вийде стандартний “розумний” засіб пересування, сумнівів не було ні в кого. На черзі явно ще електромопед, електросамокат і ще чимало засобів пересування з арсеналу Ninebot і розробок Segway.

 xiaomi-new-smart-electric-bike-001

Але в кінці року настала черга електровелосипеду. Зробила його компанія «Yunmake», в яку Xiaomi інвестувала 10 млн. юанів.

Велосипед вийшов дещо непоказним на вигляд, але його нутрощі і можливості виявилися вражаючими.

 xiaomi-new-smart-electric-bike-002
 xiaomi-new-smart-electric-bike-003
 xiaomi-new-smart-electric-bike-004

Були представлені чоловіча та жіноча моделі велосипеду YunBike C1.

Розглянемо його ближче.

Електровелосипед YunBike C1 оснащений електродвигуном, розташованим на задньому колесі. В описі пристрою сказано, що він має 5-швидкісну коробку передач. Але оскільки зовнішньої перекідкі ланцюга не видно, очевидно, перемикання швидкостей відбувається за допомогою системи редуктора електродвигуна, а швидше за все, просто змінюється швидкість обертання двигуна.

 xiaomi-new-smart-electric-bike-005
 xiaomi-new-smart-electric-bike-007

Велосипед з вимкненим двигуном їздить як звичайний, щоправда, він важчий за звичайний. Вага YunBike C1 становить 16 кг. Він здатний витримати вагу до 120 кг.

Потужність двигуна становить 180 Вт при напрузі 36 В. Це дозволяє велосипеду розігнатися до 25 км / ч. Акумулятор «Samsung 18650» ємністю 5100 мАг підтримує роботу двигуна на відстані до 55 км. Зарядка акумулятору обійдеться велосипедисту в 3:00 часу, що дуже зручно для подорожей на роботу і назад. Це є основним напрямком використання велосипедів у Китаї.

Тепер про інтелектуальну складову Xiaomi YunBike C1. Велосипед, завдяки трьохвісьовому гіроскопу може визначати градус нахилу дороги і або включати двигун на допомогу велосипедисту при підйомі, або вимикати його на спуску.

 xiaomi-new-smart-electric-bike-006

Також велосипедом можна керувати за допомогою смартфону. Кріплення для смартфону розташоване на кермі. На смартфоні можна відслідковувати швидкість, місце розташування, рівень заряду акумулятора, вмикати і вимикати фари.

Покупцями обох статей доступні 5 колірних рішень для електровелосипеду YunBike C1.

 xiaomi-new-smart-electric-bike-008

 xiaomi-new-smart-electric-bike-009

 xiaomi-new-smart-electric-bike-010

 xiaomi-new-smart-electric- bike-011

 xiaomi-new-smart-electric-bike-012

 xiaomi-new-smart-electric-bike-013

 xiaomi-new-smart-electric-bike-014

Схоже, це остання презентація нового пристрою Xiaomi в цьому році, хоча, маркетологи компанії люблять сюрпризи.

Русская версия

В общем, после покупки Segway то, что в скором времени выйдет стандартное “умное” средство передвижения, сомнений не было ни у кого. На очереди явно еще электромопед, электросамокат и еще немало средств передвижения из арсенала Ninebot и разработок Segway.

xiaomi-new-smart-electric-bike-001

Но в конце года настала очередь электровелосипеда. Сделала его компания «Yunmake», в которую Xiaomi инвестировала 10 млн. юаней.

Велосипед получился слегка неказистым с виду, но зато его начинка и возможности оказались на высоте.

xiaomi-new-smart-electric-bike-002 xiaomi-new-smart-electric-bike-003 xiaomi-new-smart-electric-bike-004

Были представлены мужская и женская модели велосипеда YunBike C1.

Рассмотрим его поближе.

Электровелосипед YunBike C1 оснащен электродвигателем, расположенным на заднем колесе. В описании устройства сказано, что он имеет 5-скоростную коробку передач. Но поскольку внешней перекидки цепи не видно, очевидно, переключение скоростей происходит с помощью системы редуктора электродвигателя, а скорее всего, просто меняется скорость вращения двигателя.

xiaomi-new-smart-electric-bike-005 xiaomi-new-smart-electric-bike-007

 

Велосипед в выключенным двигателем ездит как обычный, правда, он тяжелее. Вес YunBike C1 составляет 16 кг. Он способен выдержать вес ездока до 120 кг.

Мощность двигателя составляет 180 Вт при напряжении 36 В. Это позволяет велосипеду разогнаться до 25 км/ч. Аккумулятор «Samsung 18650» емкостью 5100 мАч поддерживает работу двигателя на расстоянии до 55 км. Зарядка аккумулятора обойдется велосипедисту в 3 часа времени, что очень удобно для путешествий на работу и обратно. Это является основным направлением использования велосипедов в Китае.

Теперь об интеллектуальной составляющей Xiaomi YunBike C1. Велосипед, благодаря трехосевому гироскопу может определять градус наклона дороги и либо включать двигатель в помощь велосипедисту при подъеме, либо выключать его на спуске.

xiaomi-new-smart-electric-bike-006

Также велосипедом можно управлять при помощи смартфона. Крепление для смартфона расположено на руле. На смартфоне можно отслеживать скорость, местоположение, уровень заряда аккумулятора, включать и выключать фары.

Покупателями обоих полов доступны 5 цветовых решений для электровелосипеда YunBike C1.

xiaomi-new-smart-electric-bike-008 xiaomi-new-smart-electric-bike-009 xiaomi-new-smart-electric-bike-010 xiaomi-new-smart-electric-bike-011 xiaomi-new-smart-electric-bike-012 xiaomi-new-smart-electric-bike-013 xiaomi-new-smart-electric-bike-014

Похоже, это последняя презентация нового устройства Xiaomi в этом году, хотя, маркетологи компании любят сюрпризы.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.