Девелоперська прошивка MIUI ROM 6.5.26. Список змін

27 Травень 2016

Коментарі:

68
 27 Травня, 2016
 68

Нарешті прийшов час написати про останню девелоперську прошивку MIUI 7. Наприкінці червня ми почнемо вести хроніку розвитку нової прошивки – MIUI 8.

Тож, список змін.

Галерея

1. Тепер (нарешті!) можна видаляти фотографії з локального сховища, без видалення їх з хмарного, на Mi акаунті вони залишаться;

Очищення

1. Додано підтримку досяжності (у т.ч. для спеціальних груп користувачів);
2. Виправлені помилки, що приводили до виліту додатку;

Інше

1. Нова Xiaomi клавіатура з підтримкою Mi акаунта;
2. Видалена Google клавіатура.

Увага! Це оновлення не буде встановлено на Mi 5 і Redmi Note 3G!

Пристрої, що підтримуються:

MIUI 7: Xiaomi Mi 3/Mi 4/MI 2/2S/Mi 2A/Redmi 2/Redmi Note 4G/Redmi 1s 3G TD/Redmi 1/Mi 4i/Mi Note/Mi Note Pro/Redmi Note 2/Mi 4c/Redmi Note 3/Redmi 3/Mi 4S
MIUI 6: Xiaomi Mi 3/Mi 4/MI 2/2S/Mi 2A/Mi Pad/Redmi 2/Redmi Note 4G/Redmi 1s 3G TD/Redmi 1/Redmi Note 3G/Mi 4i/Mi Note/Mi Note Pro/Nexus 5
MIUI V5: Xiaomi Mi 3 Mi 4/Redmi 1/1s/Note/Xiaomi Mi 2/2S/Mi 2A/Mi 1/1S/Mi Pad/Galaxy Note II/Galaxy S3/HTC ONE X/Galaxy S2/Galaxy Nexus/Meizu MX2/ Oppo Find 5/Galaxy S4 i9500/HTC One/Nubia Z5s mini/Nexus 7 II/Google Nexus 5/Galaxy Note 3 N9000/OnePlus One
MIUI V4:MI 1/1S/ MI 2 / Galaxy Nexus /Nexus S/ Nexus 7 / XT910 / ME865 / G14/G18 / One X / One S/EVO 3D/Desire S/I9100 / Galaxy S III/ Galaxy Note I9220 / Galaxy Note II/Honor / Honor 2 / Ascend P1/Ascend D1/U970/LT18i / LG LU6200/OPPO finder
MIUI 2.3: Nexus One/ Defy/Defy+ / Milestone / Desire HD / Desire Z / HD2 / Desire / P990 /I9000/T959/I897

Коментарі

 1. Дмитрий сказав:

  В галерее теперь все фото отображаются размытыми или чёрный экран

 2. Денис сказав:

  Ожидается ли глобальная прошивка для Redmi 3? Понимаю что вопрос больше к китайцам, но все таки может есть информация?

  • Юрий сказав:

   я думаю, что уже на основе восьмерки. но когда – неизвестно. в данный момент мы тестируем офф. глобалку на 8, но на старшие модели – MI 3/4/5 и Mi Note/pro

 3. Сергей сказав:

  Купил в вашем магазине (Океан Плаза) редми ноут 3 с прошивкой 6.2.18. Хочу обновиться до 6.5.26, все делаю по инструкции но мне пишет “не удалось проверить прошивку”. Так понимаю что это из за залоченного загрузчика. Можно это как то обойти?
  И еще на экране есть много битых пикселей, это попадает под гарантию или можно поменять аппарат на другой? Покупался в прошлую пятницу, то есть меньше недели назад.

  • Юрий сказав:

   с пикселями, идите в сервис, поменяют или экран или телефон. там и спросите про прошивку 🙂 да, нужно заказывать анлок загрузчика и ставить TWRP рекавери.

   • Сергей сказав:

    А к вам разве нельзя сдать? Зашел на сайт сервис-центра (service.mi.ua) и там есть инфа:
    “Додатковы точки прийому у Києві” и указан адрес Океан Плаза на Лыбидской.

    • Юрий сказав:

     Ну, мы – сайт сообщества, к магазинам как бы прямого отношения не имеем. Да, в точках продаж можно сдать. Уточняйте в каких. В Океане можно точно.

 4. Вова сказав:

  клавиатура после обновы осталась таже гугл или что-то нужно включить редми ноте 2

 5. Тарас сказав:

  Підкажіть як її прошити 6.5.26 з стандартного меню не шиється.чи є вона для fastboot? Redmi note 3

  • Юрий сказав:

   в завантажувач у вас розблокований? якщо ні, то і не прошиється

   • Тарас сказав:

    А через фастбут є варіант прошивки

   • Тарас сказав:

    А через фастбут є варіант прошивки? Якщо я розблокую його гарантія пропаде!!! Буде оновлення miui8 як його обновити?

    • Юрий сказав:

     Якщо розблокуєете за правилами – запросите код у розробників і отримаєте його, гарантія залишиться.

     Фастбут версій для девелоперскьих прошивок немає.

     MIUI 8 з’явиться 17 червня.

 6. Саша сказав:

  Доброго дня. RN3. Не вдається оновити систему. Коли заходжу в оновлення – “Для завантаження оновлення підключіться до Wi-Fi”. Скачав файл, пробую оновитись, вказавши файл на телефоні, – Помилка додатка “Оновлення”. Підкажіть, як це можна виправити. Дякую.

 7. Mi2014813 сказав:

  Телефон 2014813, версія з 2 гб оперативки, офіційно ввезений в Україну, прошивка 6.3.25 офіційна китайська девелоперська (перепрошивав ще 2 місяці назад).
  Вчора задня (основна) камера працювала нормально. Сьогодні – все наче з червоним фільтром: як фотографії (що сьогодні роблю), так і сам екран смартфону в режимі Камери. Фронтальна камера працює (і відображає на екрані) все нормально.
  Жодних налаштувань вчора не змінював, смартфон не падав, камеру не пошкодував.
  Сьогодні, виявивши цей баг, “погрався” з налаштуваннями – все так само червоне.
  Щось програмно можна виправити чи це вже апаратна поломка?

  P.S. Ще звернув увагу, що на протязі уже декількох днів телефон повільніше заряджається (коли просто лежить увімкнутий – близько 10% відсотків за півтори години).
  І чомусь оперативної пам’яті менше ніж зазвичай. Раніше при увімкнення телефону було близько 1.1 гб вільно з 2 гб (Андроїд 5.1.1 LMY47V, MIUI 7, прошивка 6.3.25, китайська девелоперська). Зараз – близько 500 мб. Жодна очистка оперативної пам’яті і перезавантаження телефону не допомагають.

  P.P.S. Чомусь не можу зареєструватися на Форумі MIUI.UA – не приходить лист із підтвердженням на пошту Ґмейл.

  • Юрий сказав:

   Якщо ви не міняли прошивку і не настроювали фільтри у камері, то це залізна проблема. Вкупі з іншими, можна сказати, що щось вийшло з ладу, може контакти згоріли на платі, може щось з процесором.

   Може з пам’яттю щось. Так не можна сказати, треба щоб подивилися фахівці.

   Щодо форуму – пошукайте листи у теці спам, можливо вони падають туди. Форум працює штатно, листи розсилає.

 8. Mi2014813 сказав:

  І ще…можливо це теж якось стосується вище описаних багів…
  Вчора телефон в НотіфікейшнБарі стало видавати сповіщення, що ҐуґлКарти забороняють отримати якийсь доступ. При тому, що ҐуґлКартами я вчора узагалі не користувався. Перевірив всі налаштування ҐуґлКарт, список всіх нещодавно встановлених програм, запущені програми і процеси. Навіть, пошукав віруси та перевірив дозволи стандартною програмою Сек’юріті (антивірус в ній оновлюю щоденно). Нічого не знайшов. Перезавантажив телефон.
  Телефон довго не вмикався (логотип Mi і рух трьох крапок внизу), тож затиснув клавішу вимикання. Не допомогло. Тоді затис клавіші збільшення гучності і вимикання. Відкрилося якесь меню на китайській мові (НЕ рекавері і НЕ заяць в ушанці). Із знайомого там була сенсорна клавіша Download – натиснув її. Потім затиснув кнопку увімкнення телефону – він нормально завантажився.

  1) Камеру стала червоною сьогодні – тобто, виходить після цього перезавантаження.
  2) Телефон повільно заряджався ще до перезавантаження.
  3) Доступна оперативна пам’ять (з 1.1 гб до 500 мб) зменшилася ще до перезавантаження.

 9. Mi2014813 сказав:

  Перевірив теку Спам – листа немає. Реєструвався годину тому.

 10. Mi2014813 сказав:

  А з якими налаштуваннями камери можна “побавитися”? Бо, можливо, натиснулася якась клавіша, коли телефон був в сумці – в мене таке часом буває.

  • Юрий сказав:

   На камері якщо свайпнути ліворуч екран, буде список фільтрів, якщо натиснути якийсь з них – все стає червоне, чи синє, який там фільтр. але вони зкидаються при вимиканні камери.

   Щось з написом Download – щось дуже знайоме. але такого не повинно бути. При завантаженні може вилізти лише рекавері, або фатсбут заяць з викруткою.

   Пошукаю, що то могло бути, є у мене якась мутна підозра 🙂 . Але, не певен, що знайду.

 11. Mi2014813 сказав:

  Камера фотографує чітко, як і раніше. Просто все в червоних відтінках.

 12. Mi2014813 сказав:

  Роблю свайп справа наліво – з’являється меню фільтрів. Mono – чорно-білий. Всі решта (в т.ч. Normal) теж рожеві.
  Уточню.
  Мене теж здивувало, що не було зайця з викруткою. В телефоні я раніше використовував лише стокове рекавері. Фастбут не використовував ні разу, та з цього форума знаю, що має бути заяць.
  Тому вчора я декілька разів затискав клавіші збільшення гучності і вимикання. Завжди з’являлося якесь меню синьо-сірого кольору з багатьма сенсорними клавішами. Одна підписана – Download (її і натискав). Друга – Recovery (її тоді теж раз натиснув – завантажилося стокове рекавері). Всі решта – на китайській мові. Одну з них теж натискав – телефон просто вимкнувся.

  P.S. І ще. У мене тариф лайфа 50 мб/день. Телефон налаштований, що дома автоматично переходить в режим вай-фай. Вийшов сьогодні на вулицю – через годину приходить смс від лайфа, що всі пакетні мб використані. Перевірив налаштування – все як завжди (вимкнені автоматичні оновлення і завантаження для усіх програм, дозволена лише перевірка наявності оновлень). В такому режимі телефон за цілий день зазвичай “їсть” менше 10 мб. Нових програм вчора і сьогодні НЕ встановлював.
  Можливо, це якийсь вірус? Але стандартна програма Security із свіжими оновленнями НЕ бачить віруса.

 13. Mi2014813 сказав:

  Ще уточнення. Security в режимі Virus Scan каже, що все нормально.

 14. Mi2014813 сказав:

  Ще уточнення. Security в режимі Virus Scan каже, що все нормально.
  Якщо ж натиснути Check на основному екрані програми (на зеленій верхній частині, над білими 6 кнопками меню), то через декілька секунд перевірка зависає.

 15. Юрий сказав:

  Те, що завантажилося з багатьма кнопками – було TWRP рекавері. А ви завантажили стандартне. Але до вашої проблеми це відношення е має, тому що проблеми почалися раніше. Можна спробувати прошити якусь стабільну прошивку з повним вайпом – стиранням всіх даних і кешей. І подивитися. Якщо проблема зникне – справа була у прошивці чи додатках. Якщо ні – треба дивитись на залізо.

 16. Mi2014813 сказав:

  До речі, про Twrp рекавері. Що мені там натиснути, щоб вимкнути верифікацію підпису? Бо в ньому все на китайській мові.

  Видаляти всі дані вайпом не хочеться. Можливо, є якийсь варіант По типу сканування нормальним антивірусом?

 17. Mi2014813 сказав:

  І, між іншим, мені досі не прийшло підтвердження реєстрації на Форумі. Пошта Ґмейл. Теку Спам перевірив теж.

  • Юрий сказав:

   Ніхто не скаржиться, люди активуються. Може десь у інших теках, є наприклад, тека Промо, куди вся реклама падає.

 18. Mi2014813 сказав:

  Чудо сталося ))) Тільки що перезавантажив телефон – камера працює нормально і пам’яті вільної знову 1.2 гб )))))))

  1) На роботу телефона і камери могла вплинути кількість фотографій? Бо в стандартній теці DCIM в мене назбиралося їх більше 500. І я їх розбив на 2 теки саме перед перезавантаженням телефону.
  2) Подивився ваші посилання. В мене рекавері виглядало ІНАКШЕ – кнопки розміщені інакше і інші кольори. Меню Settings теж не було. З англомовних написів були лише Download і Recovery.
  3) Листа про реєстрацію немає. Реєструвався з цим логіном і на ту ж пошту, що зараз пишу.
  4) Як розумію, в рекавері вайп Dalvik Cache видаляє налаштування програм. А вайп Partition Cache що видаляє?
  5) І чи можу з девелоперської китайської прошивки перейти на стабільну українська із збереженням і особистих даних, і налаштувань програм?

 19. Юрий сказав:

  1. Таке могло бути, щось займало оперативну пам’ять, можливо, якийсь додаток, що працював у фоні, наприклад, синхронізація з хмарою. Але ж це не пояснює червоний колір.
  3. Дивно, я подивлюся, може активую вас руками. Логін такий же?
  4. Dalvik – це віртуальна машина Java, приблизно можна так сказати, що видаляє налаштування. Partition Сash краще не чіпати – це налаштування файлової системи і розділів постійної пам’яті.
  5. Можна спробувати, але все ж краще зробити бекап контактів, даних, і прошивати через рекавері, зробивши вайп кешу. Але можна спробувати і так. Тільки бекап треба зробити обов’язково, щоб виправити коли щось піде не так і повернути свої дані.

 20. Mi2014813 сказав:

  Перевірив всі теки, що є в додатку ҐмейлПошти – листа немає. Буду вдячний коли активуєте вручну.

  І дякую вам за консультування, Юрію 🙂

  P.S. І ще одне питання турбує. Десь місяць назад виникла ситуація… В мене дома є вай-фай і телефон налаштований на автоматичне підключення. В 23:00 прийшов додому. Почитав новини через вай-фай (тому точно знаю, що телефон дома зареєструвався в мережі). Ліг спати. Вранці прокинувся – смс від лайфа, що за ніч використано більше 50 мб пакету. Перевіряю всі налаштування – жодних завантажень вночі не було, жодних нових програм перед цим не встановлював. Дзвоню оператору – каже, що інтернетом користувалися з 12 до 1 ночі. Така ситуація була лише раз. Це глюк оператора чи, можливо, якісь налаштування телефону?

  • Юрий сказав:

   Може це була з х ми арою? Зайдіть у додаток Безпека і заборонять усім додатками вихід в Поставте де можна дозвіл тільки я ере wifi.

   • Mi2014813 сказав:

    Підкажіть ще декілька відповідей:
    1) як уже описував, при натисканні клавіші збільшення гучності і клавіші вимикання, з’являється щось типу кастомного рекавері. Та це, схоже , не TWRP. Там є такі сенсорні клавіші: PPBA test, MMI test, Audio test, Sensor test, Fast boot, Recovery, Download, Power off і зміна мови (китайська та англійська). Як це “меню” називається?
    2) Час від часу буває, що телефон повільно заряджається (десь 15% за годину). В моніторі батареї тоді з’являється якийсь незрозумілий процес UniPlay Service. Що це таке? І як його вимкнути?
    3) В специфікації телефону написано, що максимальний об’єм карти пам’яті – 32 гб. Тобто карту на 64 гб (і більше) він вже не побачить? А при підключенні зовнішньої флешки через OTG-кабель, який максимальний об’єм?

 21. Zmef сказав:

  А, що там відомо з прошивкою для Redmi Note 2? Коли буде версія з Android Marshmallow?

 22. Сергій сказав:

  Коли стане можливим скачати у вас MIUI 8 для Redmi Note 3?

 23. Александр сказав:

  Юрий, подскажите!!! случайно нажал на обновление прошивки, прошивка скачалась и при первой же перезагрузке обновится !!!! я этого не хочу меня устраивает текущая!!! подскажите как удалить скачаную!!!?????

  • Юрий сказав:

   Если телефон еще не выключился для перезагрузки, то в проводнике найдите скачанную прошивку (архивы), возможно с помощью компьютера (это самый большой архивный файл)
   Можно попробовать войти в режим фастбут (громкость вниз и кнопка питания) и подсоединить телефон к компьютеру. Возможно, для этого придется установить ADB драйвера. И если отобразится файловая система телефона (внутренняя память и карточка) во внутренней памяти можно поискать по размерам папок где лежит скачанная прошивка.
   Может быть такое, что телефон уже начал процесс установки, и тогда удаление не поможет, все равно, загрузочные записи уже обновились, он может просто не загружаться при отсутствии скачанного архива. В таком случае надо обновить прежнюю прошивку через рекавери.

   Ни в чем из вышенаписанного я не уверен, это не рецепт, а возможные логичные действия.

  • Юрий сказав:

   по идее, приложение обновления кладет скачанную прошивку в корень внутренней памяти, но может и создавать временную папку.

 24. Александр сказав:

  Понял . спасибо огромное за подсказку…

 25. Олександр сказав:

  А чи підтримують ці прошивки українську та російську мови, чи після оновлення на цю прошивку ці мови пропадуть

 26. kroshet сказав:

  Доброго дня,
  Був куплений телефон Mi4LTE із прошивкою KXGCNCK7.1.5.0 (стабільною). Не сподобалась локалізація, переклав прошивку на 6.5.26 (перекладав по інструкції: через браузер на телефоні скачав прошивку під свій телефон, в налаштуванні отримав права розробника, далі Оновлення, Обрати файл прошивки…. все стало ок ок). Дуже сподобалась (окрім глюку камери із налаштуванням ISO), локалізація супер /за що велике вам людське спасибі/: дуже приємно оку.
  Сьогодні побачив на телефоні, що з’явилось оновлення 6.6.16….і по своїй неуважності (чи то радощам, воно десь там разом гуляє 🙂 ) натиснув оновити. Згодом телефон перезавантажився і видав помилку типу: “..слід перейменувати файл або вибрати прошивку” щось в цьому дусі. Тут я пригадав, що оновлюватись слід “вручну” та перезавантажив телефон.
  Пробував оновити версію прошивки як минулого вдалого разу: скачати прошивку і вручну через оновлення вибрати її, але під час інсталювання та же помилка.
  Що роблю не так? І чому минулого разку вдалось оновитись до версії 6.5.26, а тепер з 6.5.26 на 6.6.16 не вдається? Буду вдячний пораді та коментарям.

  • Юрий сказав:

   це дуже незвичайна помилка, не знаю поки що, що робити. можливо, із стабільної на девелоперську потрібно оновлюватися через фастбут. почекайте, поки вийде стабільна MIUI 8, ці девелоперські з помилками для тестування. якщо вам подобається – користуйтесь. Я, наприклад, оновлююся на нову прошивку лише тому. що потрібно по роботі, а стояла в мене дуже стабільна якась прошивка за грудень 2015 року 🙂

   • kroshet сказав:

    спасибі за відповідь, Юрій. Буду чекати та паралельно шукати причину поведінки апарату…напевно, я щось упустив з уваги…
    повторюсь, із стабільної KXGCNCK7.1.5.0 без проблем прошився на 6.5.26 по інструкції.

 27. Дима сказав:

  А что лутше ежедневная или стабильная прошивка

 28. Анатолий сказав:

  Калькулятор,не работает. Максимум можно ввести три цифры и дальше не вводится. Что делать.

 29. Антон сказав:

  Перейшов у цю тему, при спробі прочитати, що нового у прошивці 6.6.17.

 30. Антон сказав:

  І підскажіть, ще. Придбав Redmi 3 з прошивкою LHPCNDD7.3.2.0. При першому ввімкнені стандартні додатки з’їдають багато заряду батареї: Система Андроїд 19%, Ядро Андроїд 12%, 4 рази задубльований dex2oat 4%. Це все нормально і з часом прийде у норму, чи може є якийсь шанс, що щось не так?

 31. анатолій сказав:

  у мене 6.5.27 не ловить спутники, попередня ловтла але не тримала…..
  яку ліпше прошивку поставити раз і все красиво

 32. Валера сказав:

  добрый день, приборел xiaomi mipad 2 на Скляренко 9, ответьте на несколько вопросов.
  1. Не понятно как обновлять прошивки: самому или в сер центре? По “wi-fi” или скачивать с сайта?
  2. Как узнать версию прошивки? Версия прошивки и версия MIUI – это одно и то же?

  • Юрий сказав:

   да, версия МИУИ и есть версия прошивки
   обновление будет приходить к вам само. будете загружать и устанавливать из приложения Обновление системы.

   • Валера сказав:

    у меня текущая версия на планшете – 5.12.24, на сайте – 6.5.26. Обновление не приходит. Или 6.5.26 не стабильна и ставить её ещё рано? Почему не приходит обновление

    • Иваг сказав:

     Прошивка у вас старовата, тогда, видно, не были настроены обновления на наши. Обновитесь, но все же лучше на стабильную, т.к. неизвестно, будет ли лучше новая

     • Валера сказав:

      как узнать что прошивка “стабильная”? Просто в “списке” прошивок на сайте есть только версия прошивки, но нет ни даты, ни описания, что она “стабильная”.

     • Юрий сказав:

      девелоперские имеют в названии число выпуска: 6.8.1
      стабильные имеют в названии слово stable . они китайские, если не локализованы
      глобальные имеют слово global в них есть русский и украинский (в некоторых)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.