Девелоперська прошивка MIUI ROM 6.5.12. Список змін

13 Травень 2016

Коментарі:

35
 13 Травня, 2016
 35

Система

 1. Оптимізовано процеси у фоні;

Бекап

 1. Покращена швидкість трансферу файлів у Mi Mover;

Файловий менеджер

 1. Оптимізовано завантаження невеликих відео файлів прямо з експлореру;
 2. Покращено алгоритм сортування для невеликих відео файлів;
 3. Неможливо було використання прихованих тек. Виправлено;
 4. Виправлені помилки з Kuai Pan;

Мі Гаманець

 1. Додано верифікацію через ID;
 2. Оптимізовано причини невдалого додавання кредитної карти.

Пристрої, що підтримуються:

 

MIUI 7: Xiaomi Mi 3/Mi 4/MI 2/2S/Mi 2A/Redmi 2/Redmi Note 4G/Redmi 1s 3G TD/Redmi 1/Redmi Note 3G/Mi 4i/Mi Note/Mi Note Pro/Redmi Note 2/Mi 4c/Redmi Note 3/Redmi 3/Mi 4S/Mi 5
MIUI 6: Xiaomi Mi 3/Mi 4/MI 2/2S/Mi 2A/Mi Pad/Redmi 2/Redmi Note 4G/Redmi 1s 3G TD/Redmi 1/Redmi Note 3G/Mi 4i/Mi Note/Mi Note Pro/Nexus 5
MIUI V5: Xiaomi Mi 3 Mi 4/Redmi 1/1s/Note/Xiaomi Mi 2/2S/Mi 2A/Mi 1/1S/Mi Pad/Galaxy Note II/Galaxy S3/HTC ONE X/Galaxy S2/Galaxy Nexus/Meizu MX2/ Oppo Find 5/Galaxy S4 i9500/HTC One/Nubia Z5s mini/Nexus 7 II/Google Nexus 5/Galaxy Note 3 N9000/OnePlus One
MIUI V4:MI 1/1S/ MI 2 / Galaxy Nexus /Nexus S/ Nexus 7 / XT910 / ME865 / G14/G18 / One X / One S/EVO 3D/Desire S/I9100 / Galaxy S III/ Galaxy Note I9220 / Galaxy Note II/Honor / Honor 2 / Ascend P1/Ascend D1/U970/LT18i / LG LU6200/OPPO finder
MIUI 2.3: Nexus One/ Defy/Defy+ / Milestone / Desire HD / Desire Z / HD2 / Desire / P990 /I9000/T959/I897

Коментарі

 1. Ілля сказав:

  Повідомлення підчас оновлення “Не вдалося встановити оновлення”. Чому так стається?

  • Дмитро сказав:

   Ілля в тебе заблокований загрузчик, його треба розблокувати через офіційний сайт сяомі.

   • Василь сказав:

    В мене така сама проблема, при оновленні -повідомлення про помилку. Як розблокувати загрузчик? Можна трошки подробиць?

 2. Максим сказав:

  Можно перепрошить редми нот 3 на 16 Gb скачав на телефон прошивку и нажав обновить? Кирпич не получится? Телефон по воздуху не хочет искать и обновлять себя.

  • Юрий сказав:

   если не заблокирован загрузчик и в рекавери отключена проверка файлов, то да. по воздуху правильно не хочет, иначе установится китайская.

 3. Роман сказав:

  Пришло по воздуху уведомление о возможности обновить к сей прошивке, за долгое время молчания на ми 3, стоит ли пробовать, или это глюк… А то не хочу в кирпичик превратить.

  • Юрий сказав:

   какая стоит сейчас прошивка? а то можно обновиться на китайскую. как бы не страшно, исправимо, но неприятно.

 4. Роман сказав:

  Стоит 5.12.11 с вашего сайта)) Последняя, основаная на Андроид 4.4.4. Долго была молчанка воздушных обновлений, да и на сайте для ми 3 у Вас последняя эта же, а тут на тебе прилетает 6.5.12, если не ошибаюсь на 6 андроиде, ну вот из-за этого вопрос и возник… =))

  • Юрий сказав:

   Да, долго не было у нас обновлений локализованных. И вот появилось. Сделайте бэкап и попробуйте обновиться через приложение. Если начнется бутлуп или просто зависон, придется тогда прошивать через фастбут. Но, будем надеяться, все получится.
   Если случился бутлуп, не ждите 3 часа, а то сядет акумулятор, сразу действуйте. Аккумулятор зарядите перед прошивкой полностью. Обычно прошивка с переходом на новую версию продолжается минут 15-20 максимум, но зачастую минут за 5-10.

 5. Андрій сказав:

  Доброго дня шановний Юрію , я обновив свій планшет Xiaomi Mi Pad16GB в мене зараз стоїть прошивка версії . 6.5.12 і вмене виникла така ситуація я на тискаю пам’ять на тискаю доповнення і мій планшет не бачить карту пам’яті на тискаю і цей розділ де безпечне витискання пам’яті не можливо на тиснути я на тискаю бистро закриває доступ і потімпише встановити карту пам’яті я подумав що з картою пам’яті я її провірив в становив в ноутбук він крту пам’яті бачить скільки залишилось місця я тоді ї ї заново встановив в планшет теж саме і не видно скільки залишилось місця на карті пам’яті на старій прошивці яка вмене була було все нормально. А тут ніби таке що розробники відключили цей розділ тільки бачить отг кабел і комп’ютерну флешку. В кого таке було як це вмене таке зробиолсь ? Будь ласка напишіть мені що мені робити ? Мені дуже важна ваша відповідь. Прочитайте будь ласка мій коментар. І підкажіть що в такому випадку надо зробить ? Будь ласка не відаляйтє мій коментар.

 6. Андрій сказав:

  Чи мені ждати нову прошивку яка прилетитіть по воздуху в суботу ? І все повернеться як і було ?

 7. Андрій сказав:

  Предедайте будь ласка мій коментар розробникам Miu.su щоб вони прочитали і виправили в іншому оновленні прошивці цю помилку.

 8. Андрій сказав:

  Чому ви мені не відповідаєте ?

  • Юрий сказав:

   Не міг, тільки дійшов до комп’ютеру. Бачу, вже вирішили проблему. Це гарно.

 9. Володимир сказав:

  Після оновлення при наборі з клавіатури клавіші не віюрують, в налаштування не можу знайти ніяких відміток про це…

 10. Андрій сказав:

  Все я вжє сам розібрався все таки щось з картою пам’яті в мнене , я встановив другу карту пам’яті планшет побачив значить цє заглючила картка пам’яті.

 11. Андрій сказав:

  Все одно провідник не бачить картку пам’яті будь ласка як будє нова програма в суботу то поверніть як і було щоб я зміг вибрати на своему планшеті Xiaomi Mi Pad16 GB через провідник кату пам’яті в мене раніше так можно було через провідник можно було вибрати карту пам’яті.

 12. Андрій сказав:

  В мене раніше планшет бачив карту пам’яті на 64гигабайти алє вона в форматі Ex Fat тепер її планшет після оновлення перестав бачити я установив в смартфон NOKIA LUMIA 720 він цю карту пам’яті бачить я тоді взяв карт ридер и установив карту пам’яті в нього и підключив черз отг кабель все бачить нормально і відкриває все нормально а у планшеті пише вставити карту пам’яті я потім установив в планшет картку пам’яті на 16Гігабайт планшет її бачить алє провідник не бачить і я не можу вибрати ні музику ні видно з картки пам’яті.

 13. Андрій сказав:

  Ви мені сьогодні допоможете з ранку я на вас надіюсь ? Ви не знаєте в новій прошивці розробники повернуть все як було? Ви будь ласка мій самий перший коментар передайте і другий де я написав з карткою пам’яті 64 гігабайт.

 14. Андрій сказав:

  Чому розробники випустили таку прошивку що все змінилося не в гарну сторону ? Чи вони удалили чи вскрили щоб провідник не бачив картку пам’яті ? Як мені тепер музику скачувати з планшета а потім копіювати з провідника в картку пам’яті раніше було все нормально я міг з провідника через пам’ять планшета на картку пам’яті. Я тепер тільки можу копіювати через провідник тільки по OTG кабелю в USB флєшку чи встановити карту пам’яті в USB карт ридер. 🙁

  • Юрий сказав:

   Не треба оновлюватись, якщо все працює нормально. Девелоперська прошивка – це прошивка для розробників, з експериментами і помилками, щоб ііх виправляти.
   Ми не виправляємо прошивки, це роблять китайці. Тому кращий спосіб – повернутися на ту прошивку, де все працювало.
   Перед цим треба зробити ьеуап і потім перед прошивкою вайп даних. Все зітреться.

 15. Андрій сказав:

  А як зробити бекап через рекавері ? В мене стоить офіційне рекавері Mi Recovery ? І яке краще рекавері TWRP чи офіційне Mi Recovery? Через TWRP Recovery можна зробити повний бекап системи.

 16. Андрій сказав:

  А коли вжє буде стабільна версія прошивки а не девелоперська прошивки ? Чи такої прошивки ще довго ждати прийдеться ? Хотілось вжє попробувати нову оболчку MIUI V.8 на своєму планшеті Xiaomi Mi Pad16 GB якщо ця прошивка появиться на цей планшет і щоб вжє був android V.6.0

 17. Андрій сказав:

  Дякую вам Юрію так і зроблю. И тепер я кожну суботу оновлюватись не буду бо не на роком ще щось пропаде і все. . Як буде вмене інші питання я до вас звернусь.

  • Юрий сказав:

   так є ж глобальна прошивка для Mi Pad. http://en.miui.com/download-229.html прошивайте її і оновлюйте вже глобальну. тільки зробіть бекап, щоб свої дані не загубити. а там якщо не прош’ється через рекавері, то шийте через фастбут.

 18. Андрей сказав:

  Доброго дня. У мене redmi note 2. весія андроіду 5.0.2; весія MIUI 7 6.2.27 Чи варто мені встановлювати цю прошивку? Покращить роботу телефону?

  • Юрий сказав:

   ,Якщо вас вас влаштовує, як працює телефон, то не оновоюйте. А зміни написані у списку. Якщо вони для вас важливі, оновіть прошивку. Але у ній можуть бути інші баги.

 19. Андрій сказав:

  Допустимо я оновлюсь на глобальну прошивку а ця прошивка переведена на російську мову і щє в неї Play Market не злетить і щє вона не буде на англійській мові чи на китайській ? і можна оновлювати глобальну прошивку через онлайн ? І коли глобальна оновлюється кожну суботу чи кожну п’ятницю?

  • Юрий сказав:

   У глобальній є російська і може навіть українська. Оновлюється вона десь раз на місяць.

 20. Андрій сказав:

  Ясно а яка краща прошивка девелоперська чи глобальна ? Юрій у вас яка зараз на данний момент встановлена ?

  • Юрий сказав:

   Краща глобальная. А у мене стоііть девелоперська за грудень минулого року. Вона мене влаштовує і я не оновлююсь.

 21. Андрій сказав:

  Зрозуміло

 22. Андрій сказав:

  Я вже оновився до MIUI V.7.2 Алє зразу була ошибка налаштування я тоді зайшов через рекавери і зробив вайпи і тоді ошибка пропала буду ждтати MiUI V 8 зараз я не буду оновлювати до MIUI 8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.