Десять технологічних новацій у смартфоні Mi 5

25 Лютий 2016

Коментарі:

0
 Лютий 25, 2016
 0

Для споживача новий смартфон – це всього лише новий засіб комунікації або роботи, або просто іграшка, в той час, як для виробника – це місяці дослідницької діяльності, роботи вчених, інженерів, дизайнерів, маркетологів, конструкторів і складний процес виробництва. А потім споживач подивиться на новий пристрій і скаже: “А в старому кнопочки були краще” 🙂

Пропонуємо вашій увазі список інновацій, які лягли в основу створення нового флагмана компанії Xiaomi, смартфону Mi 5.

А для початку, як годиться, технічні характеристики пристрою.

Snapdragon 820, до 4 Гб * RAM + 128GB UFS 2,0 (* Мі 5 PRO ТІЛЬКИ)
600 Мбіт 4G + швидкість завантаження, VoLTE
3D * кераміка / скло корпус, вага 129 г (* Керамічний корпус для Мі 5 PRO)
5.15 “16 світлодіодні дисплей, 3D кераміка / скло корпус
Передній датчик відбитків пальців
16MP 4-осьова OIS + 2 мкм піксельна 4MP камери
батарея 3000mAh, Quick charge 3,0
Повні Функції NFC
MIUI на основе Android M
Виробляється в золотому, білому, чорному кольорах (* Mi 5 PRO только в чорному кольорі)

А тепер розглянемо, над чим працювали відділи розробки та конструктори протягом 18 місяців для створення смартфону.

Наприклад, тільки для створення дисплея компанії довелося захистити 21 патент, в тому числі 1 US патент.

mi 5-001

Ось що вийшло в результаті:

mi 5-002

Розглянемо детальніше.

1. 4-вісна OIS система стабілізації зображення камери. Технологія була винайдена компанією Canon і використовувалася виключно в дзеркальних камерах. Принцип її полягає в русі лінзи або групи лінз при русі камери. В даний час в мобільному секторі використовується лише 2-вісна система стабілізації. 4-вісну систему Xiaomi пропонує вперше в історії розвитку мобільного оптики.

mi 5-003

Тепер при ворушінні смартфону, знімки будуть менш розмитими. Крім цього, в камері Mi 5 застосована технологія фазового автофокусу PDAF і технологія ізоляції сусідніх пікселів під назвою DTI. Про неї докладніше.

2. 16 МП матриця і технологія DTI.

Матриця Sony IMX298 оснащена технологією ізольованих пікселів, яка дозволяє виключити втрати світла і змішування кольорів на піксельному рівні, що робить зображення чіткими, соковитими і наповненими реальними кольорами.

mi 5-004

3. Snapdragon 820

Процесор в Mi 5 є топовим в лінійці своїх побратимів. Він підтримує частоту роботи своїх 8 ядер до 2,2 Ггц, швидкість передачі даних Category 12, дозвіл камер до 24 Мп, має відеоприскорювач Adreno ™ 530, підтримує 4К відео кодування і роздільну здатність дисплеїв. Xiaomi Mi 5 – перший смартфон, що був випущений на цьому процесорі.

mi 5-005

4. UFS2.0

Файлова технологія UFS2.0, застосована в флеш-пам’яті нового смартфона дозволяє здійснювати перезапис на 87% швидше, ніж колишня eMMC 5.1. Це значне прискорення.

mi 5-006

5. 3D керамічний корпус

Абсолютно нова технологія, що застосована в створенні корпусу смартфона. Він зроблений з металокераміки на основі цирконію. Подібні експерименти у Xiaomi вже були з трекером Amazfit, і ось до чого це призвело. Для створення корпусу матеріалу доводиться пройти 16 технологічних операцій, серед яких прокат при температурі 1500 градусів і 5-годинне шліфування. Матеріал має високу міцність, приємний на дотик і виглядає як коштовність.

mi 5-007

6. CAT 12 LTE

Здатність процесора підтримувати швидкість передачі даних за стандартом CAT 12 LTE дозволяє здійснювати скачування зі швидкістю до 600 Мб / с, а завантаження – до 50 мб / с.

mi 5-008

7. Full Netcom 3.0

Ця технологія заснована на зміні розрядності символів для збільшення ефективності і швидкості передачі даних. Таким чином, навіть об’ємний фільм з роздільною здатністю 1080 р можна скачати менш, ніж за хвилину.

8. Дисплей

Дисплей з підсвічуванням 16 світлодіодами. Для його створення захистили 21 патент. Він споживає на 17% менше енергії, ніж конкуренти.

mi 5-009

9. Quickcharge 3.0

Ця технологія також обумовлена ​​можливостями нового процесора. Швидкість зарядки тепер збільшилася на 20%.

mi 5-010

10. Повнофункціональний NFC

Тепер смартфон можна використовувати як кредитну карту, оплачувати проїзд безконтактним способом, відкривати вхідні двері, і взаємодіяти з кредитною карткою.

mi 5-011

І це далеко не все, що приховує в собі новий флагманський смартфон Xiaomi Mi 5. І, врешті-решт, він красивий 🙂

Русская версия

Для потребителя новый смартфон – это всего лишь новое средство коммуникации или работы или просто игрушка, в то время, как для производителя – это месяцы исследовательской деятельности, работы ученых, инженеров, дизайнеров, маркетологов, конструкторов и последующий сложный процесс производства. А потом потребитель посмотрит на новое устройство и скажет: “А в старом кнопочки были лучше” 🙂

Предлагаем вашему вниманию список инноваций, которые легли в основу создания нового флагмана компании Xiaomi, смартфона Mi 5.

А для начала, как положено, технические характеристики устройства.

Snapdragon 820, до 4 Гб * RAM + 128GB UFS 2,0 (* Мі 5 PRO ТІЛЬКИ)
600 Мбіт 4G + швидкість завантаження, VoLTE
3D * кераміка / скло корпус, важить 129 г (* Керамічний корпус для Мі 5 PRO)
5.15″ 16 світлодіодні дисплей, 3D кераміка / скло корпус
Передный датчик відбитків пальців
16MP 4-осьова OIS + 2 мкм піксельна 4MP камери
батарея 3000mAh, Quick charge 3,0
Повні функції NFC
MIUI на основі Android M
Доступні в золотому, білому, чорному (* Mi 5 PRO тільки в чорному кольорі)

А теперь рассмотрим, над чем работали отделы разработки и конструкций на протяжении 18 месяцев для создания смартфона.

Например, только для создания дисплея компании пришлось защитить 21 патент, в том числе 1 US патент.

mi 5-001

Вот что получилось в результате:

mi 5-002

Рассмотрим поподробнее.

1. 4-осная OIS система стабилизации изображения камеры. Технология была изобретена компанией Canon и использовалась исключительно в зеркальных камерах. Принцип ее заключается в движении линзы или группы линз при движении камеры. В настоящее время в мобильном секторе используется лишь 2-осная система стабилизации. 4-осную систему Xiaomi предлагает впервые в истории развития мобильной оптики.

mi 5-003

Теперь при шевелении смартфона, снимки будут менее размытыми. Кроме этого, в камере Mi 5 применена технология фазового автофокуса PDAF и технология изоляции соседних пикселов под названием DTI. О ней подробнее.

2. 16 МП матрица и технология DTI.

Матрица Sony IMX298 оснащена технологией изолированных пикселей, которая позволяет исключить потери света и смешения цветов на пиксельном уровне, что делает изображения четкими, сочными и предельно точно передающими цвета.

mi 5-004

3. Snapdragon 820

Процессор в Mi 5 является топовым в линейке своих собратьев. Он поддерживает частоту работы своих 8 ядер до 2,2 Ггц, скорость передачи данных Category 12, разрешение камер до 24 Мп, имеет видеоускоритель Adreno™ 530, поддерживает 4К видео кодирование и разрешение дисплеев. Xiaomi Mi 5 – первый смартфон, выпущенный на этом процессоре.

mi 5-005

4. UFS2.0

Файловая технология UFS2.0, примененная в флэш-памяти нового смартфона позволяет осуществлять перезапись на 87% быстрее прежней eMMC 5.1. Это значительная прибавка в скорости.

mi 5-006

5. 3D керамический корпус

Совершенно новая технология, применена в создании корпуса смартфона. Он сделан из металлокерамики на основе циркония. Подобные эксперименты у Xiaomi уже были с трекером Amazfit, и вот к чему это привело. Для создания корпуса материалу приходится пройти 16 технологических операций, среди которых прокат при температуре 1500 градусов и 5-часовая шлифовка. Материал обладает высокой прочностью, приятен наощупь и выглядит как драгоценность.

mi 5-007

6. CAT 12 LTE

Способность процессора поддерживать скорость передачи данных по стандарту CAT 12 LTE позволяет осуществлять скачивание со скоростью до 600 мб/с, а загрузку – до 50 мб/с.

mi 5-008

7. Full Netcom 3.0

Эта технология основана на изменении разрядности символов для увеличения эффективности и скорости передачи данных. Таким образом, даже объемный фильм с разрешением 1080 р можно скачать менее, чем за минуту.

8. Дисплей

Дисплей с подсветкой 16 светодиодами потребовал для создания защиты 21 патента. Он потребляет на 17% меньше энергии, чем конкуренты.

mi 5-009

9. Quickcharge 3.0

Эта технология также обусловлена возможностями нового процессора. Скорость зарядки теперь увеличилась на 20%.

mi 5-010

10. Полнофункциональный NFC

Теперь смартфон можно использовать как кредитную карту, оплачивать проезд бесконтактным способом, открывать входную дверь, и взаимодействовать с кредитной картой.

mi 5-011

И это далеко не все, что скрывает в себе новый флагманский смартфон Xiaomi Mi 5. И, в конце концов, он красивый 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.