Хто ж може заборонити в Україні Xiaomi?

16 Січень 2019

Коментарі:

0
 16 Січня, 2019
 0
Категорія: Новини

Знову доводиться повертатися до жевріючої проблеми з забороною всім учасникам українського ринку, окрім одного, продавати пристрої Xiaomi, Mi та Redmi.

Історія, нагадаємо, така. До 2014 року про Xiaomi в Україні знали лише гіки і фанати нонейм китайських смартфонів. Після того, як ентузіасти почали нормальну маркетингову діяльність і довели її до української мови в глобальних прошивках MIUI, сертифікованих в Україні смартфонів, офлайнової активності фанів та появленню мережі магазинів Mi в українських містах, на бренд та його продукцію звернули увагу кити рітейлу.

Ну, звернули та й звернули. Продавайте, робіть свою маркетингову справу, регулюйте цінами і акціями конкуренцію.

Але навіщо, якщо в Україні можна тупо взяти і заборонити всім іншим продавати продукцію будь-якого бренду. Внести його до митного реєстру і тормозити на кордоні навіть відправлення з китайських онлайн-маркетів. Бо порушують авторське право.

В той час, коли багато хто змирився, багато хто торгував “сірими” товарами, ті, хто почав історію Xiaomi в Україні (і ми у тому числі) не складали зброї. І у судах відстоювали право середнього бізнесу торгувати будь-якими товарами чесно.

І в якийсь момент навіть перемогли. Виявилось, що так званий власник ексклюзивного права на торгівлю товарами брендів Xiaomi, Mi, Redmi… цього права теж не має. Тому що їх угода підписана хтозна ким і хтозна коли.

Але українська Феміда не вдовольнилася рішенням Верховного суду і почала процес спочатку.

Про всі колізії можна прочитати ТУТ. Багато цікавого дізнаєтесь про країну рівних можливостей та її судову систему.

Але ж, ми сподіваємось, що рано чи пізно наші улюблені бренди отримають волю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.