Оновлений магазин тем в MIUI 10

14 Січень 2019

Коментарі:

3
 14 Січня, 2019
 3
Категорія: Новини

Разом з оновленням глобальної девелоперської прошивки 9.01.10, яке було анонсоване, потім відізване, а потім все ж доставлене на деякі моделі Mi смартфонів, користувачі отримали додаток Mi Theme Store, або Теми, з новим інтерфейсом.

Сподіваємось, що наступне оновлення у п’ятницю побачать всі юзери MIUI, і робимо анонс для тих, хто ще не отримав оновлення.

В додатку Теми відбулися наступні зміни:

  1. Інтелектуальний пошук шпалер.

Тепер користувачеві будуть показані шпалери відповідно до його інтересів і пошуковим запитам. Тому будьте обережнішими у пошуку Гуглом 🙂

2. Категорії

В оновлений додаток додано нові категорії. Для тем: Романтика, Бізнес, Милота, Спорт, Космос, Будинки, Звірі, Неон, Фестиваль, Життя, Мультфільми, комікси та ін. Для рінгтонов є такі категорії: Геловін, Фестивалі, Романтика, Ігри з Yo-Yo, звуки з ігор та ін.

3. Інтерактивність з пошуком шпалер.

Тепер при пошуку шпалер можна побачити не тільки головнирй результат але й пов’язані за темою чи колірною гамою шпалери, які можна одним натисканням позначити як обрані, або встановити на робочий стіл.

4. Чарти

Додано рейтинги шпалер, тем та рінгтонів. Користувач може побачити 100 позицій з найкращими рейтингами у кожному розділі.

5. Нові підкатегорії

Тепер в основних категоріях є підкатегорії, пов’язані з подіями і визначними датами, а також статью чи статусом користувача. Наприклад: Романтика-Різдво, чи Фестиваль-Для дівчат.

6. Оновлений інтерфейс

Оновлено елементи інтерфейсу, такі, як вкладки, кнопки, позначки та багато іншого. Додаток став більш доброзичливим до користувача і ним стало зручніше користуватися.

У стабільній глобальній прошивці MIUI оновлений додаток Теми з’явиться у наступному оновленні.

Глобальна бета-версія MIUI отримає його вже у п’ятницю на більшість пристроїв.

Коментарі

  1. Дмитро сказав:

    А мені на Redni 5 Plus просто оновлення додатка прийшло як раз з новим інтерфейсом та ін.

  2. Анатолій сказав:

    Теми – це добре. А що чути про оновлення “повітрям” до MIUI 10 для mi max 2? То обіцяли у вересні, то в листопаді, то до кінця року…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.