Чутки про Mi Note 2 і розширення Xiaomi на захід

4 Квітень 2016

Коментарі:

0
 Квітень 4, 2016
 0

Вперше після презентації Xiaomi випустить в продаж смартфон Mi5 pro. Це буде модель з закругленим корпусом, зробленим з металокераміки, 4 Гб оперативної пам’яті і 128 Гб флеш-пам’яті. Перший раунд продажів відбудеться 6 квітня.

На тлі цих повідомлень стали просочуватися характеристики очікуваного флагманського фаблета Mi Note 2. Як свідчать витоки, цей великий смартфон з діагоналлю екрана 5,7 дюймів буде оснащений SoC Qualcomm Snapdragon 820 і 4 Гб оперативної пам’яті. Можливо, буде також і Pro-версія з 6 Гб оперативки і 128 / Гб флеш-пам’яті на процесорі Snapdragon 823. обіцяють, що роздільність екрану смартфона буде QHD і він буде чутливий до сили натискання.

Також говорять про камері, заснованої на матриці Sony IMX295 з роздільною здатністю 16 Мп. Фронтальна камера залишиться на рівні 5 Мп. Ємність акумулятора складе 3600 мАг.

Крім цього, чутки натякають на підтримку розширення пам’яті SD-картою, але при 128 Гб вбудованої пам’яті навряд чи це потрібно.
Деякі дані відверто безглузді, наприклад, про ємність акумулятора при такому великому екрані. Але основні параметри знаходяться в тренді. І, як ми знаємо, Xiaomi обов’язково знайде чим здивувати покупців.

Що ж стосується можливості офіційного вторгнення компанії Xiaomi на ринки Росії, України і Польщі, то про це побіжно сказав сам Хьюго Барра. Він зазначив, що ринок Східної Європи і Росії цікавий для компанії, і вони мають намір почати його освоєння в 2018 році.

Русская версия

Впервые после презентации Xiaomi выпустит в продажу смартфон Mi 5 pro. Это будет модель со скругленным корпусом, сделанным из металлокерамики, 4 Гб оперативной памяти и 128 Гб флэш-памяти. Первый раунд продаж состоится 6 апреля.

На фоне этих сообщений стали просачиваться характеристики ожидаемого флагманского фаблета Mi Note 2. Как свидетельствуют утечки, этот большой смартфон с диагональю экрана 5,7 дюймов будет оснащен SoC Qualcomm Snapdragon 820 и 4 Гб оперативной памяти. Возможно, будет также и Pro-версия с 6 Гб оперативки и 128 /Гб флэш-памяти на процессоре Snapdragon 823. обещают, что разрешение экрана смартфона будет QHD и он будет чувствителен к силе нажатия.

Также говорят о камере, основанной на матрице Sony IMX295 с разрешением 16 Мп. Фронтальная камера останется на уровне разрешения 5 Мп. Емкость аккумулятора составит 3600 мАч.

Кроме этого, слухи намекают на поддержку расширения памяти SD-картой, но при 128 Гб встроенной памяти вряд ли это нужно.

Некоторые данные откровенно несуразны, например, емкость аккумулятора при таком большом экране. Но основные параметры находятся в тренде. И, как мы знаем, Xiaomi обязательно найдет чем удивить покупателей.

Что же касается возможности официального вторжения компании Xiaomi на рынки России, Украины и Польши, то об этом вскользь сказал сам Хьюго Барра. Он отметил, что рынок Восточной Европы и России интересен для компании, и они намерены начать его освоение в 2018 году.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.