Чутки про Mi-лептоп, Redmi Note 2 та реальність про магазини і MIUI 6

18 Травень 2015

Коментарі:

0
 18 Травня, 2015
 0

Так само як і бізнес-імперія компанії Xiaomi розростається, так і новин про неї стає все більше. Багато з них залишаються в статусі чуток, але деякі все ж мають під собою реальний грунт.

Отже, почнемо з чуток.

Mi Notebook

Чутки про цей пристрій ходять вже кілька років, і постійно спростовуються. Але ця новина про те, що ноутбук від Xiaomi вийде вже в серпні цього року. І навіть наводяться його характеристики. Новий нібито ноутбук від Xiaomi отримає процесор Intel Core i7, 8 гб оперативної пам’яті і GT660M відеокартою. Загалом, далі можна не читати, це технічно можливо, але продавати такий комп’ютер за 500 доларів ніхто не стане. Так що відправляємо цю новину у корзину.

Другий слух – Redmi Note 2. Швидкий вихід цього апарату не є таємницею, він занесений в графік випуску пристроїв Xiaomi, та й характеристики його відомі. Просто цього разу в Мережу просочилися зображення нібито цього смартфона. І ось як він виглядає на думку блогерів.

redmi-note-2-160- dollarov-china

xiaomi-leak- redmi-note-2-usb-type-c

Що ж, залишилося недовго чекати, щоб дізнатися, чи правда це.

А тепер серйозно.

Спільнота фанів Xiaomi виклала посилання на неофіційні порти прошивки MIUI 6 для не-Xiaomi пристроїв. Ось список. Шукайте свій пристрій там. Прошивки англійською та китайською мовами.

Крім того, Xiaomi відкриває онлайн-магазини в Європі. Незважаючи на те, що європейський ринок для Xiaomi не обіцяє великих продажів через свої скромні розміри в порівнянні з азіатськими, і високої конкуренції традиційних для Європи брендів, люди тут багатші і будуть купувати не смартфони та планшети, які не будуть представлені, а інші розумні Mi-пристрої.
Відповідно, ціни в європейських магазинах будуть вищі, ніж в індійських або азіатських.

Перші магазини повинні з’явитися у Великобританії, Франції, Німеччини та Іспанії.

Русская версия

Так же как и бизнес-империя компании Xiaomi разрастается, так и новостей о ней становится все больше. Многие из них остаются в статусе слухов, но некоторые все же имеют под собой реальную почву.

Итак, начнем со слухов.

Mi Notebook

Слухи об этом устройстве ходят уже несколько лет, и постоянно опровергаются. Но эта новость повествует о том, что ноутбук от Xiaomi выйдет уже в августе этого года. И даже приводятся его характеристики. Новый якобы ноутбук от Xiaomi получит процессор Intel Core i7 , 8 гб оперативной памяти и GT660M графику. В общем, дальше можно не читать, это технически возможно, но продавать такой компьютер за 500 долларов никто не станет. Так что отправляем эту новость в корзину.

Второй слух – Redmi Note 2. Скорый выход этого аппарата не является тайной, он занесен в график выпуска устройств Xiaomi, да и характеристики его известны. Просто в этот раз в Сеть просочились изображения якобы этого смартфона. И вот как он выглядит по мнению блоггеров.

redmi-note-2-160-dollarov-china

xiaomi-leak-redmi-note-2-usb-type-c

Что ж, осталось недолго ждать, чтобы узнать, правда ли это.

А теперь серьезно.

Сообщество фанов Xiaomi выложило ссылки на неофициальные порты прошивки MIUI 6 для не-Xiaomi устройств. Вот список. Ищите свое устройство там. Прошивки на английском и китайском языках.

Кроме того, Xiaomi открывает онлайн-магазины в Европе. Несмотря на то, что европейский рынок для Xiaomi не сулит больших продаж из-за своих скромных размеров по сравнению с азиатскими, и высокой конкуренции традиционных для Европы брендов, люди здесь побогаче и будут покупать не смартфоны и планшеты, которые не будут представлены, а другие умные Mi-устройства.
Соответственно, цены в европейских магазинах будут выше, чем в индийских или азиатских.

Первые магазины должны появиться в Великобритании, Франции, Германии и Испании.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.