Чутки про Mi-лептоп, Redmi Note 2 та реальність про магазини і MIUI 6

18 Травень 2015

Коментарі:

0
 Травень 18, 2015
 0

Так само як і бізнес-імперія компанії Xiaomi розростається, так і новин про неї стає все більше. Багато з них залишаються в статусі чуток, але деякі все ж мають під собою реальний грунт.

Отже, почнемо з чуток.

Mi Notebook

Чутки про цей пристрій ходять вже кілька років, і постійно спростовуються. Але ця новина про те, що ноутбук від Xiaomi вийде вже в серпні цього року. І навіть наводяться його характеристики. Новий нібито ноутбук від Xiaomi отримає процесор Intel Core i7, 8 гб оперативної пам’яті і GT660M відеокартою. Загалом, далі можна не читати, це технічно можливо, але продавати такий комп’ютер за 500 доларів ніхто не стане. Так що відправляємо цю новину у корзину.

Другий слух – Redmi Note 2. Швидкий вихід цього апарату не є таємницею, він занесений в графік випуску пристроїв Xiaomi, та й характеристики його відомі. Просто цього разу в Мережу просочилися зображення нібито цього смартфона. І ось як він виглядає на думку блогерів.

redmi-note-2-160- dollarov-china

xiaomi-leak- redmi-note-2-usb-type-c

Що ж, залишилося недовго чекати, щоб дізнатися, чи правда це.

А тепер серйозно.

Спільнота фанів Xiaomi виклала посилання на неофіційні порти прошивки MIUI 6 для не-Xiaomi пристроїв. Ось список. Шукайте свій пристрій там. Прошивки англійською та китайською мовами.

Крім того, Xiaomi відкриває онлайн-магазини в Європі. Незважаючи на те, що європейський ринок для Xiaomi не обіцяє великих продажів через свої скромні розміри в порівнянні з азіатськими, і високої конкуренції традиційних для Європи брендів, люди тут багатші і будуть купувати не смартфони та планшети, які не будуть представлені, а інші розумні Mi-пристрої.
Відповідно, ціни в європейських магазинах будуть вищі, ніж в індійських або азіатських.

Перші магазини повинні з’явитися у Великобританії, Франції, Німеччини та Іспанії.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!