Число користувачів MIUI перетнуло межу 100 мільйонів

19 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 19, 2015
 0

Напередодні китайського нового року компанія Xiaomi відзвітувала про те, що число користувачів прошивки MIUI перебільшило 100 мільйонів. MIUI на цей час є найбільш прогресивною і зручною прошивкою для операційної системи Android. Вона відрізняється гарним дизайном і багатьма зручними і корисними можливостями. Стандартні додатки Андроїда у MIUI стали особливими і набули нового функціоналу.
Щотижневе оновлення прошивки, у кожному з яких виправляються помилки, додаються нові функції і сервіси, стали новим стандартом існування операційної системи у сучасному світі.

Окрім команди розробників, над оновленням і розвитком MIUI працюють тисячі волонтерів-програмістів, які портують прошивку на інші пристрої. Зараз існує MIUI для 376 терміналів 96 різних брендів. Для них щотижня виходить більш ніж 220 оновлень.

У Всесвіті MIUI існує 31 фан-сайт, де можна знайти прошивки, перекладені ентузіастами на 31 мову світу.

Компанія Xioami невпинно розвиває своє перше створіння у електронному світі і ми можемо сподіватися на те, що довгоочікувана MIUI для Android 5 вийде вже навесні і разом с операційною системою запрацює на усіх смартфонах Xiaomi.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!