Чим загрожує Mi Box новий Chromecast?

1 Жовтень 2015

Коментарі:

0
 Жовтень 1, 2015
 0

Презентація продуктів Google, що відбулася днями, змусила напружитися усіх великих виробників електронних пристроїв. Всі проаналізували свої активи і порівняли їх з новими пристроями IT-гіганта.

Можна подивитися на ситуацію, враховуючи пристрої Xiaomi. І якщо зі смартфонами ситуація зрозуміла (новий флагман у Xiaomi не вийшов, існуючий Mi 4c порівнювати з новим Нексус можливо, але це пристрої разного класу), то інші гаджети можна і порівняти.

Отже, чим відрізняється пристрій для передачі потокового мультимедіа контенту Chromecast від Google від свого китайського родича Mi Box mini.

По-перше, звичайно ж, різними концепціями зовнішнього вигляду. Якщо Mi Box – мініатюрна біла коробочка з одним інтерфейсним роз’ємом, то Chromecast – диск з виходом HDMI і USB роз’ємом живлення.

 Nuova-Chromecast

Xiaomi-Mi-Box-mini

Технічні характерістикі нового Chromecast поки не розголошуються, але якщо він працює так само рівно, як і Mi TV mini, вони не так важливі.

Одна з великих відмінностей – різний підхід до Wi-Fi сигналу. У Chromecast він посилений за рахунок розташування антен і використання драйвера 802.11 змінного струму, на відміну від 802.11 n у Mi box mini.

наступною кардинальною відмінністю є локалізація. Chromecast – інтернаціональний з коробки, підтримує практично всі доступні сервіси, звичні європейському споживачеві. Mi box mini має китайський інтерфейс, інструкції і заточена під азіатські ресурси.

Звичайно, все це виправляється, завдяки локальній підтримці, яку надають Xiaomi дистриб’ютори в європейських країнах (в Україні – Mi.ua ).

Є ще різниця в ціні, яка грає на користь продукту Xiaomi. Але вона не настільки значна, щоб переконати фанатів Google перейти в екосистему пекінської компанії.

Обидва пристрої є частиною комплексних систем, які великі компанії створюють для користувачів. Тому вибір споживача буде залежати від того, скільки гаджетів тієї чи іншої системи у нього вже є.

Ми ж виберемо пристрій Xiaоmi, чи не так?

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!