Чим загрожує Mi Box новий Chromecast?

1 Жовтень 2015

Коментарі:

0
 1 Жовтня, 2015
 0

Презентація продуктів Google, що відбулася днями, змусила напружитися усіх великих виробників електронних пристроїв. Всі проаналізували свої активи і порівняли їх з новими пристроями IT-гіганта.

Можна подивитися на ситуацію, враховуючи пристрої Xiaomi. І якщо зі смартфонами ситуація зрозуміла (новий флагман у Xiaomi не вийшов, існуючий Mi 4c порівнювати з новим Нексус можливо, але це пристрої разного класу), то інші гаджети можна і порівняти.

Отже, чим відрізняється пристрій для передачі потокового мультимедіа контенту Chromecast від Google від свого китайського родича Mi Box mini.

По-перше, звичайно ж, різними концепціями зовнішнього вигляду. Якщо Mi Box – мініатюрна біла коробочка з одним інтерфейсним роз’ємом, то Chromecast – диск з виходом HDMI і USB роз’ємом живлення.

 Nuova-Chromecast

Xiaomi-Mi-Box-mini

Технічні характерістикі нового Chromecast поки не розголошуються, але якщо він працює так само рівно, як і Mi TV mini, вони не так важливі.

Одна з великих відмінностей – різний підхід до Wi-Fi сигналу. У Chromecast він посилений за рахунок розташування антен і використання драйвера 802.11 змінного струму, на відміну від 802.11 n у Mi box mini.

наступною кардинальною відмінністю є локалізація. Chromecast – інтернаціональний з коробки, підтримує практично всі доступні сервіси, звичні європейському споживачеві. Mi box mini має китайський інтерфейс, інструкції і заточена під азіатські ресурси.

Звичайно, все це виправляється, завдяки локальній підтримці, яку надають Xiaomi дистриб’ютори в європейських країнах (в Україні – Mi.ua ).

Є ще різниця в ціні, яка грає на користь продукту Xiaomi. Але вона не настільки значна, щоб переконати фанатів Google перейти в екосистему пекінської компанії.

Обидва пристрої є частиною комплексних систем, які великі компанії створюють для користувачів. Тому вибір споживача буде залежати від того, скільки гаджетів тієї чи іншої системи у нього вже є.

Ми ж виберемо пристрій Xiaоmi, чи не так?

Русская версия

Прошедшая презентация продуктов Google заставила насторожиться всех крупных производителей электронных устройств. Все тут же проанализировали свои активы и сопоставили их с новыми устройствами IT-гиганта.

Можно посмотреть на ситуацию, учитывая устройства Xiaomi. И если со смартфонами ситуация ясна (новый флагман у Xiaomi не вышел, существующий Mi 4c сравнивать с новым Нексусом трудно из-за разницы в классе, не говоря уже о ценовых категориях), то другие устройства можно и сравнить.

Итак, чем отличается устройство для передачи потокового мультимедиа контента Chromecast от Google от своего китайского сородича Mi Box mini.

Во-первых, конечно же, разными концепциями внешнего вида. Если Mi Box – миниатюрная белая коробочка с один интерфейсным разъемом, то Chromecast – диск с выходом HDMI и USB разъемом питания.

Nuova-Chromecast

Xiaomi-Mi-Box-mini

Технические характетристики нового Chromecast пока не разглашаются, но если он работает так же ровно, как и Mi TV mini, они не так и важны.

Одно из больших отличий – разный подход к Wi-Fi сигналу. У Chromecast он усилен за счет расположения антенн и использования драйвера 802.11 переменного тока, в отличие от 802.11 n у Mi TV mini.

следующим кардинальным отличием является локализация. Chromecast интернационален из коробки, поддерживает практически все доступные сервисы, привычные европейскому потребителю. Mi TV mini имеет китайский интерфейс, инструкции и изначально заточена под азиатские ресурсы.

Конечно, все это исправляется, благодаря локальной поддержке, которую оказывают Xiaomi дистрибьюторы в европейских странах (в Украине – Mi.ua).

Есть еще разница в цене, которая играет на руку продукту Xiaomi. Но она не столь значительна, чтобы переубедить фанатов Google перейти в экосистему пекинской компании.

Оба устройства являются частью комплексных систем, которые они создают для пользователей. Поэтому выбор потребителя будет зависеть от того, сколько гаджетов той или иной системы у него уже имеется.

Мы же выберем устройство Xiaоmi, правда?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.