Будьте обережні: активувалися підроблювачі пристроїв

10 Вересень 2015

Коментарі:

0
 Вересень 10, 2015
 0

Настало сезонне збільшення попиту на портативну електроніку, і відразу ж активізувалися шахраї, які підробляють електроніку, зокрема, пристрої Xiaomi.
Нещодавно китайська поліція провела рейд з метою виявлення незаконних майстерень, де виготовляються гаджети відомих брендів.
Ось, наприклад, в яких умовах виготовляли підроблені Mi Powerbank. Йдеться про тисячі пристроїв.

3gTZheEQtxA

CWSfnUrZgCI

d4YVefgcq5o

kuHRsSWSvp4

XdOG5patRKc

Способи підробки портативних акумуляторів різноманітні. У справжніх Powerbank стоять якісні деталі, розраховані на навантаження, набагато більші, яким піддається пристрій. Зокрема, це помітно по товстим дротам, також можна поцікавитися маркуванням чіпів і батарей.

Шахраї ж використовують дешеві запчастини (це в кращому випадку). А часто просто вилучають справжні батареї і замінюють їх трубками з піском або землею для ваги. Пристрій начебто працює нормально, але ємність його менше.

Іноді ж шахраїв турбує лише зовнішня схожість у надії, що покупець схибить і придбає підроблений акумулятор.

144117gz4hy4dyopppbhmh

Визначити підробку дуже важко, але варто звернути увагу на деякі деталі:

10-Xiaomi-Power-Bank

11-Xiaomi-Power-Bank

12-Xiaomi-Power-Bank

Потрібно оглянути світлодіодні індикатори, порти USB і microUSB, відповідність кольорам і градієнтам, відсутність зазорів корпусу та інших зовнішніх пошкоджень. Якщо сумніви сильні, доведеться розкрити акумулятор. Батареї повинні бути ідеально рівні сірого кольору, дроти досить товсті, можна порівняти маркування комплектуючих.

Також можна перевірити справжність пристрою на сайті виробника. Для цього треба вести там номер з голограми на пристрої, але для російських і українських користувачів це проблемно, бо треба вводити капчу китайською мовою.

Але кращим захистом від підробок є покупка пристроїв у перевіреному магазині, який є прямим дистриб’ютором компанії Xiaomi. В Україні це – Mi.UA. Стовідсотково справжня техніка Xiaomi, гарантія та ремонт.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!