Будьте обережні: активувалися підроблювачі пристроїв

10 Вересень 2015

Коментарі:

0
 10 Вересня, 2015
 0

Настало сезонне збільшення попиту на портативну електроніку, і відразу ж активізувалися шахраї, які підробляють електроніку, зокрема, пристрої Xiaomi.
Нещодавно китайська поліція провела рейд з метою виявлення незаконних майстерень, де виготовляються гаджети відомих брендів.
Ось, наприклад, в яких умовах виготовляли підроблені Mi Powerbank. Йдеться про тисячі пристроїв.

3gTZheEQtxA

CWSfnUrZgCI

d4YVefgcq5o

kuHRsSWSvp4

XdOG5patRKc

Способи підробки портативних акумуляторів різноманітні. У справжніх Powerbank стоять якісні деталі, розраховані на навантаження, набагато більші, яким піддається пристрій. Зокрема, це помітно по товстим дротам, також можна поцікавитися маркуванням чіпів і батарей.

Шахраї ж використовують дешеві запчастини (це в кращому випадку). А часто просто вилучають справжні батареї і замінюють їх трубками з піском або землею для ваги. Пристрій начебто працює нормально, але ємність його менше.

Іноді ж шахраїв турбує лише зовнішня схожість у надії, що покупець схибить і придбає підроблений акумулятор.

144117gz4hy4dyopppbhmh

Визначити підробку дуже важко, але варто звернути увагу на деякі деталі:

10-Xiaomi-Power-Bank

11-Xiaomi-Power-Bank

12-Xiaomi-Power-Bank

Потрібно оглянути світлодіодні індикатори, порти USB і microUSB, відповідність кольорам і градієнтам, відсутність зазорів корпусу та інших зовнішніх пошкоджень. Якщо сумніви сильні, доведеться розкрити акумулятор. Батареї повинні бути ідеально рівні сірого кольору, дроти досить товсті, можна порівняти маркування комплектуючих.

Також можна перевірити справжність пристрою на сайті виробника. Для цього треба вести там номер з голограми на пристрої, але для російських і українських користувачів це проблемно, бо треба вводити капчу китайською мовою.

Але кращим захистом від підробок є покупка пристроїв у перевіреному магазині, який є прямим дистриб’ютором компанії Xiaomi. В Україні це – Mi.UA. Стовідсотково справжня техніка Xiaomi, гарантія та ремонт.

Русская версия

Наступило сезонное увеличение спроса на портативную электронику, и сразу же активизировались мошенники, подделывающие электронику, в частности, устройства Xiaomi.
Недавно китайская полиция провела рейд с целью выявления незаконных мастерских, где изготавливаются гаджеты известных брендов.
Вот, к примеру, в каких условиях изготавливали поддельные Mi Powerbank. Речь идет о тысячах устройств.

3gTZheEQtxA

CWSfnUrZgCI

d4YVefgcq5o

kuHRsSWSvp4

XdOG5patRKc

Способы подделки портативных аккумуляторов разнообразны. В настоящих Powerbank стоят качественные детали, рассчитанные на нагрузки, намного большие, которым подвергается устройство. В частности, это заметно по толстым проводникам, также можно поинтересоваться маркировкой чипов и батарей.

Мошенники же используют дешевые запчасти (это в лучшем случае). А часто просто изымают настоящие батареи и заменяют их трубками с песком или землей для веса. Устройство вроде бы работает нормально, но емкость его меньше.

Иногда же мошенников заботит только внешнее сходство в надежде, что покупатель обманется и купит поддельный аккумулятор.

144117gz4hy4dyopppbhmh

Определить подделку очень трудно, но стоит обратить внимание на некоторые детали:

10-Xiaomi-Power-Bank

11-Xiaomi-Power-Bank

12-Xiaomi-Power-Bank

Нужно осмотреть светодиодные индикаторы, порты USB и microUSB, соответствие цветам и градиентам, отсутствие зазоров корпуса и других внешних повреждений. Если сомнения сильны, придется вскрыть аккумулятор. Батареи должны быть идеально ровные серого цвета, провода достаточно толстые, можно сверить маркировку комплектующих.

Но лучшей защитой от подделок является покупка устройств в проверенном магазине, являющимся прямым дистрибьютором компании Xiaomi. В Украине это – Mi.UA. Стопроцентно подлинная техника Xiaomi, гарантия и ремонт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.