Бренд Xiaomi став найповажнішим брендом у Китаї

10 Березень 2015

Коментарі:

0
 Березень 10, 2015
 0

Якщо у світовому масштабі Xiaomi поки що не може перемогти своїх запеклих конкурентів – Apple і Samsung, то на своєму полі у рідному Китаї компанія вже впевненно посіла перше місце. Після того, як Xiaomi стала головним виробником смартфонів у Піднебесній, прийшла черга перевірити репутацію бренда. І тут перше місце теж залишилося за компанією Лея Цзюна.

Рейтинг поважності брендів складався на грунті соціологічних досліджень, які проводило Національне бюро статистики Китаю. Поважна державна контора звела думки покупців і користувачів 293 брендів, які випускають портативні електронні пристрої у Китаї.

Перші 29 знайшли свої місця у рейтингу. Перше місце посіла компанія Xiaomi, отримавши загальну оцінку довіри до бренду у 13, 89. На другому місці опинився бренд Apple, який за декількома показниками був кращим ніж Xiaomi, але у загальному заліку отримав 13,41. Третє місце посів Samsung з 5,82 балами. Також у першу п’ятірку увійшли китайські гіганти Huawei і Lenovo.

Рейтинг був розрахований по наступним показникам: Слава бренду, Зв’язок з користувачами продукції, Розпізнавання бренду, Репутація компанії, Рейтинг бренду, “Здоров’я” бренду.

Успіх Xiaomi у Китаї пов’язаний з якістю продукції компанії і звичкою китайців довіряти вітчизняним виробникам.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!