Бренд Mi потрапив у список найвидатніших брендів Китаю

12 Лютий 2018

Коментарі:

0
 12 Лютого, 2018
 0
Категорія: Новини

Минулого тижня у Пекіні відбулася церемонія нагородження найуспішніших брендів китайської промисловості у галузі користувацької електроніки. У цьому заході, що має назву Lynx 2017 взяли участь 24 китайських бренда, у список яких увійшли такі гіганти електронної промисловості, як OPPO, Huawei, Meizu, Haier, Gree та інші.

Xiaomi, 1More в Україні

Не залишилась поза увагою і компанія Xiaomi. Її бренд Mi, під яким вона випускає смартфони, теж увійшов до числа найкращих. Також у славетний перелік потрапив ще один бренд екосистеми Розумного дому MiJia. Це один з найперших партнерів екосистеми – компанія 1More, що виробляє якісні навушники, які вже отримали підтримку користувачів в усьому світі.

Xiaomi, 1More в Україні

Місце у почесному списку найкращих виробників Китаю – непоганий новорічний подарунок для Xiaomi, яка демонструє небачений зліт продажів, що дозволив їй посісти четверте місце серед виробників смартфонів у світі.

Вітаємо всіх працівників компанії і бажаємо їм робити це кращі смартфони і, особливо, прошивки до них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.